Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iron cross
#21

(2013-10-12, 22:20)rafal napisał(a):  wersja 2.0 iron cross trainer Smile
koszt 35,36zł
materiał:
15,92zł - 2x1m palik sosnowy r=14mm,
14,56zł - sznurek r=5mm x 8m (wytrzymałość ok 290kg),
4,88zł - otulina na rury r=25mm/9mm (potrzebne ok 40cm ale w castoramie po 2mb sprzedają więc mogę odstąpić komuś resztę).
sprzęt potrzebny: piła do drewna, wiertarka z wiertłem 6mm do drewna.
czas: ok 2h

przetestuję we wtorek na treningu Cool

http://imageshack.us/a/img716/9113/p0ik.jpg

http://imageshack.us/a/img42/5391/6jxk.jpg

Podaj cały wymiar przyrządu tzn ile centymetrów między szczebelkami oraz jaka cała wysokość . Bardzo fajnie to wyglada .


[MOD]: Tomo, nie cytuj całego postu ze zdjęciami, bo się strona wielka robi. A jeśli już to usuwaj znaczniki [img] w cytowanym poście [/MOD]
#22

wszystko robiłem "na oko" - chodziło o to, żeby trzymając najniższy szczebelek podpórka była prawie na wysokości łokcia (przerwy między szczebelkami wyszły mi to ok 5-5,5cm). No i musi być na tyle długie od podpórki do szczebelka rozszerzającego linki żeby się tam zmieścić w podporze na najwyższym szczebelku.

tak mniej więcej to wygląda:

[Obrazek: sni5.jpg]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#23

Mega DOMS po wtorkowym treningu, już dawno mnie tak cycki nie bolały. A dziś na dobicie kolejny trening, przy okazji nagraliśmy z Czarkiem prezentację sprzętu.
Poziom na chwilę obecną nie zachwyca - na najłatwiejszym 5x6-8 powtórzeń a na drugim poziomie 3-5 sekund samego trzymania. Na najtrudniejszym to jedynie negatywy, ale tu już podpórka jest na nadgarstku więc teoretycznie prawie to samo co głębokim chwytem na kółkach.

oto prezentacja multimedialna Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#24

Rafal moze chcialbys przyjac zamowienie na taki sprzet? Big Grin
#25

(2013-10-17, 21:03)Jugger napisał(a):  Rafal moze chcialbys przyjac zamowienie na taki sprzet? Big Grin

Jugger, to żadna filozofia - każdy może to sam zrobić Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#26

Nieźle, =3 stosujac wczesnoszkolne ocenianie Smile
#27

Wow. Tylko 5 cm, a jak utrudnia ćwiczenie.Smile I'm very impressed. xd
#28

(2013-10-17, 21:14)Adam.Kalman napisał(a):  Nieźle, =3 stosujac wczesnoszkolne ocenianie Smile

jak przeniosę do "okiem trenera" to będzie bardziej merytoryczna ocena zamiast wczesnoszkolnej? Tongue

(2013-10-17, 21:17)krzysiek20ino napisał(a):  Wow. Tylko 5 cm, a jak utrudnia ćwiczenie.Smile I'm very impressed. xd

każdy centymetr się liczy Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#29

(2013-10-17, 21:31)rafal napisał(a):  jak przeniosę do "okiem trenera" to będzie bardziej merytoryczna ocena zamiast wczesnoszkolnej? Tongue

Tak. Ruch nie idzie w górę, skoro robisz rozpięcie, to następny krok to samolot, a potem odwrotne rozpięcie. Ruch zawsze w treningu musi iść w górę
Póki co, tak czy inaczej, =3.
#30

Krzychu, taki duży chłopak z Ciebie i dopiero Rafał musiał ci uświadomić, że każdy centymetr się liczy ;D

Rafał, fajny ten Twój sprzęt. może za jakieś dwa lata wypróbujeWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości