Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pelvic swing aka Back Strap
#11

Heh, też na to wpadłem i testowałem, bo mam dip belta w domu. Niestety również wybitnie się nie nadaje, bo jest dla odmiany zbyt szeroki a do tego zbyt sztywny, żeby komfortowo zmieścił się w zgięciu biodrowym.
#12

Szczerze mówiąc nie wierzę, żeby ten jedyny i oryginalny pas z GB będzie dużo wygodniejszy tak naprawdę.
Poza tym chyba nie musi się mieścić dokładnie w zgięciu?
#13

Jeśli chcesz coś osiągnąć, musisz cierpieć.
#14

Ech, teoretycy. Nie da rady, żeby mieścił się gdzie indziej niż na zgięciu, polecam spróbować. Podobnie jak teorie o niepotrzebnym cierpieniu (nie mylić z wysiłkiem).

Ale w międzyczasie pomogłem sobie sam. Okazuje się, że polscy instruktorzy jogi używają lin i koca: http://www.hathayoga.lodz.pl/index.php?o...Itemid=108 co w sumie ma dużo sensu, bo lina jest grubsza i sztywniejsza więc ma szanse mniej się wżynać niż pasek.

Znalazłem także to: http://allegro.pl/prof-pas-biodrowy-amor...81466.html nie wiem do czego to konkretnie służy i w związku z tym czy wytrzyma mój ciężar, ale wygląda spoko.
#15

(2015-08-13, 12:52)Nihil napisał(a):  Nie da rady, żeby mieścił się gdzie indziej niż na zgięciu, polecam spróbować.
Ja czasem robię te arch upy na siłowni na ławce rzymskiej i zgięcie mam kilkanaście centymetrów ponad punktem oparcia Smile
#16

No to teraz skumaj różnicę między ławką na której równomiernie rozkłada się ciężar ciała a koncentrowaniem go w jednym punkcie, jak w przypadku pasa.
#17

Na ławce rzymskiej ciężar się opiera bardzo podobnie Wink
#18

Ja złączylem dwa pasy od kołek i zaczepilem o drabinkę. Pasy sa wąskie i zeby sie nie wcinaly w ciało przekładam koc i jest git. Taśmy sa regulowane i pozwala to na użytkowanie przez wiele osób.
Wrzucę fotki jutro.

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#19

[Obrazek: 12543127_550985968397949_1904250998_n.jpg]
Tu też masz to rozwiązanie, o którym pisałeś (lina + koc). Jak widać zdaję egzamin.

[Obrazek: logo.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości