Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Event w Sopocie
#11

u mnie już 13 box w Wawie powstał i nadal wszystkiego uczą się z youtube

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#12

Cóż, warszawkaWink
#13

w jednym Boxie współpracuję z dwoma trenerami i już są przekonani do moich metod, z początku bardzo nieufnie ale jak poczuli różnicę to teraz słuchają się i robią wszystko ja trzeba jak będą robić tip top to nagram co mi się udało przez ostatnie kilka miesięcy nauczyć ćwicząc raz w tygodniu, a mianowicie chodzi o stanie, chodzenie na rękach i wspieranie wychwytem z zamachu na kółkach. O niebo lepiej to wygląda jak jest zastosowana metoda gimnastyczna no i najważniejsze czują, że robią technicznie a nie siłowo

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#14

Nie róbmy off topu i wracamy do tematu: A kto z nami nie pojedzie ten piknikiem jest!
#15

pogoda słabo się zapowiada Sad

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#16

To będziemy walczyć w deszczu :-)
#17

Trochę popadało ale w końcu przestało i można było przenieść sprzęt z zadaszonej sceny na plażę. Niestety pogoda wystraszyła plażowiczów, dlatego tłumów nie było. Mimo to ci, którym zależało pojawili się i na pewno nie żałują. Mieli namiastkę seminarium w pięknej scenerii polskiego morza z najlepszymi gimnastykami w Polsce i to wszystko za free!!!
Wielki szacunek dla organizatorów, którzy ponieśli po raz kolejny koszty i poświęcili swój prywatny czas dla promocji tego pięknego sportu w naszym kraju.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#18

Wielkie dzięki Gimnastycy.pl za super imprezkę w doborowym towarzystwie Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#19

Jakieś zdjęcia, relacja z wyjazdu pojawią się ?

Bardzo żałuję, że mnie tam nie było :/
#20

Ja też wszystkim bardzo dziękuję za wspólny trening. Szkoda że pogoda nie dopisała ale chyba nikt kto przyszedł nie żałujeSmile Adam prezentuje tak doskonałą gimnastykę, że aż dech zapiera.

Zdjęcia wrzucimy jutro. Dzisiaj Adam je zgrywa. A ja dopiero dotarłem do domuWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości