Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening początkujący
#11

Szkoda, że nie ma Cię na naszym obozie. Mógłbyś spróbować w bezpiecznych warunkach i z asekuracją. Ale nic straconego, pomyśl o seminarium.
#12

@Zahir - Zanim wezmę się za tego typu triki, muszę zrzucić z 10kg i zbudować bazę. To mój cel na najbliższe miesiące. Na trampolinie potrafię fronta zrobić, ale dopiero na wiosnę zakupię materace i zacznę kręcić normalnie. Wink Niestety, nie mam dostępu do żadnej sali.
#13

A co powiecie o Pozycji skrętu (Twist Hold)? Ćwiczę ją od dłuższego czasu i w jedną stronę już osiągam pełny skręt. Ale nie jestem pewien:
Czy to ćwiczenie jest faktycznie użyteczne?
Czy nie jest niebezpieczne, kontuzjogenne?
#14

Dobre ćwiczenie rozciągające, nie widzę ryzyka kontuzji.
#15

Mam jeszcze pytanie co do sylwetek i podporów. Czy wykonywać wszystko na jednej sesji, czy może sylwetki 3x i podpory 3x w tygodniu na różnych treningach?
#16

Podpory to też sylwetki Smile Np: Podpór przodem.Poszukaj tematów Newcia o sylwetkach..pełno tego jest."Zrób" sobie zestaw i trenuj.Pamiętaj żebym robić to proporcjonalnie..przód,tył,boki.Musisz atakować mięśnie w różnych pozycjach.
#17

@Marcin88 - Robię sylwetki na 4 strony świataWink. Wydawało mi się po prostu, że podpory to dość odrębne ćwiczenia. Głupi ja.
Na razie mam przerwę, bo chory jestem, potem wypróbuję na przemian sylwetki/podpory, zobaczymy jak pójdzie.
Wiadomo, jak coś idzie łatwo - źle to robisz.
#18

Źle robisz albo już się wyrobiłeś Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości