Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poznaj siebie bliżej
#1

Poznaj siebie bliżej czyli wraz z Zahirem jedziemy poznać Luko !
Ktoś chętny wybrać się z nami ? Smile

link do wątku na FB
https://www.facebook.com/events/1460966900888039/
#2

Mam wolne miejsca w samochodzie więc zapraszam Smile
#3

Kurcze termin fatalny, juz przerabialem Zakopane w tym roku, makabra i horror.
Ale zeby spotkac legendarnego coacha Luko oddalbym wiele Big Grin

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#4

Jugger, za każdym razem termin Ci nie pasuje. Ogarnij się i jedź z nami. Z Krakowa mogę Cię zabraćSmile
#5

Panowie byliście? jak było? może jakaś krótka relacja?Smile
#6

Opisał bym dokładnie całą relację jednak później będą komentarze w stylu hejtujesz, nie rozumiesz itp. nie mam ochoty. Zwyczajnie nasze podejścia się różnią znacząco...
Jedynie napisze co mnie najbardziej bolało ,że Łukasz Luko nic nam nie pokazał z swoich umiejętności, ani nawet jakiegokolwiek z swoich podopiecznych, który mógł by poprzeć jego teorie i metody.
#7

(2015-07-15, 12:45)zahir napisał(a):  Jugger, za każdym razem termin Ci nie pasuje. Ogarnij się i jedź z nami. Z Krakowa mogę Cię zabraćSmile
Zaluje bardzo, bo pewnie byloby fajnie i mozna by bylo po drodze pogadac sobie, ale moj charakter pracy wymaga planowania z dosc duzym wyprzedzeniem i kombinowania z zastepstwem w zakresie obowiazkow etc. Zazdroszcze tym, ktorzy maja w tym wzgledzie wolnosc.

Z tego co pisze Mrowek, to chyba nie mam czego zalowac Big Grin

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#8

Mrówek opisuj Smile
Każdy może mieć swoje zdanie na dany temat,chętnie bym się zapoznał z Twoją opinią bo jesteś osobą realną Big Grin
#9

(2015-07-20, 17:56)Damian napisał(a):  Mrówek opisuj Smile
Każdy może mieć swoje zdanie na dany temat,chętnie bym się zapoznał z Twoją opinią bo jesteś osobą realną Big Grin
No wlasnie, prawdziwa cnota krytyki sie nie boi. Z tego co wlasnie wyczytalem na fejsie Luko, to bylo "miazdzaco". Wiec w koncu jak? Big Grin

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#10

https://www.facebook.com/BeF1990/posts/9...ns_comment

Wątek na FB Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości