Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konkurs
#1

Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich naszych użytkowników, do udziału w nowo organizowanym przez nas konkursie pt. "Ty też tak możesz". Celem projektu jest walka z szeroko rozpowszechnionym stereotypem głoszącym, że gimnastyka sportowa jest szalenie trudnym sportem, dostępnym jedynie dla wybranych, niezwykle sprawnych osób. By obalić ten mit, chcemy stworzyć film, pokazujący umiejętności naszych użytkowników. Prosimy o przesyłanie krótkich filmików, zawierających ćwiczenia lub układy gimnastyczne. Mogą być one wykonywane zarówno na sali gimnastycznej, jak i na świeżym powietrzu. Dopuszczalne jest wykorzystanie wszystkich przyrządów gimnastycznych, oraz prezentacja umiejętności akrobatycznych.

Filmiki prosimy przesyłać na adres mailowy: adam.kalman@gmail.com w terminie do 17 lipca. W mailu poza filmem prosimy o podanie imienia i nazwiska, lub pseudonimu, który ma się pojawić w opisie, oraz stażu treningowego i wieku.

Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszych filmów. Selekcji będziemy dokonywać w oparciu o:
- Prawidłową technikę gimnastyczną.
- Atrakcyjność i trudność zaprezentowanego układu (ćwiczenia)
- Oryginalność i kreatywność

Mile widziane będzie zaprezentowanie sylwetki gimnastycznej.

Zapraszamy do współpracy Smile

Dodam, że film o którym mowa powyżej będzie zaprezentowany nie tylko na forum, lecz również na facebooku, forach zaprzyjaźnionych i być może w lokalnych mediach w miejscach, gdzie zamierzamy otwierać sekcje gimnastyczne. Chcemy zając się ostrą promocją gimnastyki w naszym kraju.
#2

Ok, filmik poleciał, w najbliższym czasie nagram kolejnySmile
Kto następny ?Smile
#3

Co tak mało czasu?
#4

Rafał, bo z doświadczenia wiemy, że duża ilość czasu rozleniwia i jest mniejszy odzew. Poza tym, chcemy wykorzystać ten film jako reklamowy, przy otwieraniu nowych sekcji, które mają powstać od września, więc tak naprawdę czasu mamy mało.
#5

Bardzo fajny pomysł, gdybym umiał cokolwiek to bym przesłał ale niestety przynajmniej na razie d... blada. W Bydgoszczy coś planujecie otworzyć?
#6

W Bydgoszczy są możliwości, potrzebujemy tylko osoby która mogła by zająć się organizacjąSmile
#7

Dziś coś "nakręcę" ale wiadomo nie jestem "pro" tylko amatorem więc jestem przygotowany na uwagi trenera Adama i kolegów ;-p W każdym bądź razie inicjatywa bardzo fajna i chcę choć troszkę w miarę moich skromnych możliwości pomóc ;-)
#8

Tomo, ten film ma właśnie pokazywać amatorów a Ty jesteś świetnym przykładem do jakich efektów można dojść ciężką pracą i samozaparciem. Świetnie, że coś nagraszSmile
#9

Wysłałem już ;-p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości