Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wrocław Sport Power
#1

Miło mi poinformować wszystkich użytkowników, że gimnastycy pl. wspólnie z Evo Gym, poprowadzą warsztat z elementami pokazu na targach Wrocław Sport Power, które odbędą się w dniach 18 - 19 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Wydarzenie będzie miało miejsce w dniu 18 kwietnia w godz. 14.00 - 15.00. W jego trakcie będzie można zobaczyć pokazy gimnastyczne zarówno dzieci, jak i wyczynowych gimnastyków i dorosłych którzy przygodę z gimnastyką rozpoczęli niedawno.

Warsztat poprowadzą trenerzy Michał Bogus i Jacek Wodyk, przy wsparciu trenera Pawła Wierzchonia (Newcia) i instruktorów Bartłomieja Kaźmierskiego (Mrówka) i Radosława Kardasa.

Wystąpią zawodnicy:

Kacper Garnczarek - zdobywca złotego medalu w prestiżowych zawodach, na poręczach w Cottbus 2014r.

Filip Kempski

Marceli Ludynia - finalista międzynarodowego konkursu gimnastycznego w Pradze w 2014r.

Patryk Rabstajn - wielokrotny mistrz Polski w gimnastyce sportowej, członek kadry narodowej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tej imprezie. Zapewniamy emocjonujący pokaz gimnastyki sportowej oraz wspólny trening pod nadzorem doświadczonych trenerów.

#2

Każdy może wziać udział ? Big Grin
#3

Oczywiście Smile
#4

Wejście na targi jest płatne? Jeśli tak to ile? Smile
#5

(2015-04-09, 14:16)Wylfryd napisał(a):  Wejście na targi jest płatne? Jeśli tak to ile? Smile

serio? Huh
http://lmgtfy.com/?q=Wroc%C5%82aw+Sport+Power

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#6

Z tego co się orientuję bilet kosztuje 20 zł. Ale mamy do wygrania w konkursie wejściówki VIP warte 110 zł. Zapraszam do udziału w konkursie "Gimnastyczne Inspiracje"
#7

Na politykę biletową organizatora nie mam wpływu. Ale aby wyrównać straty naszym użytkownikom proponuję każdemu kto weźmie udział w treningu koszulkę gratis.
#8

Jeśli ktoś chce się z nami załapać będę jechał samochodem z Kielc przez Katowice, Gliwice i Opole. Mam wolne miejsca Smile
#9

Targi Wrocław Sport Power już za nami. Byliśmy mocną ekipą, z naszej strony: Mrówek, Newcio i Radek Kardas, którzy zaprezentowali gimnastykę amatorską i bardzo silna ekipa od EVO GYM w składzie: trener Michał Bogus, Patryk Rabstajn, Kacper Garnczarek, Marceli Ludynia i Filip Kempski. Szkoda, że ze względów logistycznych nie mogliśmy zaprezentować gimnastyki na przyrządach typu drążek, czy kółka. Ze sobą mieliśmy jedynie konia z łękami, mini trampa, niskie poręcze, bujaczki do stania na rękach, grzybka i kilka materacy. Ponieważ do zagospodarowania mieliśmy godzinę, w planach mieliśmy pokaz i trening. Życie pisze jednak inne scenariuszeWink Nie z naszej winy rozpoczęliśmy z 15 minutowym opóźnieniem. Po pokazie zorganizowaliśmy na scenie kilka konkursów, które ze względu na dużą ilość street workouterów cieszyły się dużym zainteresowaniem. Szczególnie pozytywnie wypadł tu prekursor street workout w Polsce Maksym Riznyk, który z dużym zacięciem próbował swoich sił na bujaczce i grzybku. Po raz kolejny okazało się, że street workout i gimnastyka to dwa pokrewne światy i rozłamy między tymi dyscyplinami są często niepotrzebnie wyolbrzymiane. Na wyższym poziomie zupełnie nie ma takich problemów i potrafimy wspólnie świetnie się bawić. Potwierdza to wspaniały gest chłopaków ze street workout, którzy udostępnili nam swój plac do dalszych pokazów. Chłopcy z Evo Gym kręcili Endo na "ulicznych" drążkach Smile Również "nasi" brali udział w organizowanych przez Street Workout Polska konkursach (Mrówek jeden wygrałWink)

Ogólnie była to dla nas bardzo udana impreza, która być może zaowocuje przygotowaniem pod kątem gimnastycznym jednego z czołowych polskich zawodników MMA. Ale na razie nie ujawniam nazwiska, żeby nie zapeszyć Wink Również trener Michał był bardzo zadowolony z imprezy, gdyż wiele firm było zainteresowanych sponsorowaniem jego zawodników.

Oczywiście mamy sporo zdjęć i filmów z tego wydarzenia, które w najbliższym czasie będziemy udostępniać.

P.S. serdecznie dziękuję Wylfrydowi za udział w tej imprezie. Wiem, że byłeś nastawiony na trening na który trochę brakło czasuSad Mam jednak nadzieję, że mimo to nie żałujesz.
#10

Najważniejsze, że zanika trend "sw vs gimnastyka", kto jest mądry ten zrozumie. Przykładem właśnie jest Maks i ekipa. Ja czekam na zdjęcia. Maciek z MTIdea udostępnił trochę na swoim profilu. A Bartłomiejowi szczerze gratuluję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości