Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pozycje statyczne
#1

Witam chciałem dodać do planu pozycje statyczne takie jak L-sit i stanie na rękach. Będą to pierwsze pozycje statyczne których chcę się nauczyć.
Co do L-sit nie mam wątpliwości, że od niego zaczynam, ale nie wiem jak ze staniem na rękach. To dobre na początek czy lepiej zacząć od innego ćwiczenia statycznego?
#2

Stanie na głowie? Wydaje mi się, że możesz zacząć od stania na rękach, tylko podążaj odpowiednią progresją. Sprawdź post Newcia na ten temat Smile

PS. U Sommera progresja leci w stylu Tripod (kuczne stanie na głowie) -> Stanie na głowie -> Rozciąganie barków -> Stanie przy ścianie brzuchem do ściany -> Stanie z pomocą -> stanie na rękach
#3

Stanie na rękach to podstawowa umiejętność gimnastyczna. Czym wcześniej zaczniesz, tym lepiej. Zwłaszcza, że i tak będziesz doskonalić tę umiejętność całe życieWink
#4

poszukaj tematu o staniu na rękach + temat ze zbiorem sylwetek tam masz wszystkie ćwiczenia pod poziomkę, które zwiększą Ci gibkość i dadzą prawidłową pozycję

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#5

Dzięki za odpowiedzi. Zacząłem już ćwiczyć, a sylwetki wprowadziłem na stałe do rutyny Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości