Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GI 2015 - Katowice - 28.02.2015
#1

Zapraszamy na drugi w tym roku kurs grupy instruktorskiej 2015 który odbędzie się: 28.02.2015 - 11:00 - 19:00 - W Pałacu Młodzieży w Katowicach przy ulicy Mikołowskiej 26

Nigdy nie trenowałem gimnastyki, jestem początkujący czy mogę wziąć udział w kursie ?

Tak oczywiście ! Nasz kurs jest kierowany do osób które chcą rozpocząć swoją przygodę z gimnastyką a nie tylko dla instruktorów. Oczywiście instruktorzy jako osoby doświadczone z pewnością znajdą sporo nowinek które poszerzą ich umiejętności z zakresu treningu gimnastyki.

Jakie są wymagane umiejętności, sprawność, warunki fizyczne?

Dla nas najważniejszym faktem jest chęć zmiany samego siebie, dlatego wymagamy od uczestników nie umiejętności a dużej dawki dobrego humoru i chęci do nauki.

Dlaczego akurat Gimnastyka Sportowa i Gimnastycy.pl ?

Najważniejszą częścią naszego kursu jest zrozumienie ,że gimnastyka nie jest trudna. Rozbudowana metodyka, wszechstronny rozwój całego ciała, system asekuracji, profesjonalna kadra i w końcu wyposażenie sali. Pozwalają nam na przeprowadzanie szkoleń na najwyższym poziomie, zapewniając przy tym wysoki poziom komfortu psychicznego i bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie z zakresu treningu na koniu z łękami?

Najważniejszym faktem jest wszechstronność tego przyrządu, pozwalająca na rozwinięcie wszystkich zdolności koordynacyjnych zaczynając od sprzężania ruchów, orientacja czasowo przestrzennej, rytmizacja ruchów kończąc na dostosowaniu motorycznym. Utrzymywanie poprawnej sylwetki w trakcie ponad 1min układu powoduje potężny zastrzyk siłowo/wytrzymałościowy dla naszych mięśni. Wyobraźcie sobie ,że gimnastyk musi przez ponad 60 sekund utrzymywać swoje ciało cały czas w "powietrzu" nad przyrządem poruszając się tylko na rękach, dodatkowo trzymając cały czas poprawną sylwetkę. Koń z łękami jest niedocenionym przyrządem i unikanym przez zawodników, z powodu "trudności" w cale nie musi tak być !! Przyjedźcie i przekonajcie się sami ,że koń z łękami nie gryzie, może czasami kopie Wink. (więcej na temat koordynacji : http://gimnastycy.pl/forum/watek-koordynacja )

Prowadzącym będzie: Michał Bogus
Młody trener z olbrzymim zapałem i pasają do gimnastyki, prowadzący trzech znakomicie zapowiadających się zawodników którzy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Po ostatnim kursie z trenerem Michałem mogę z całą pewnością stwierdzić ,że poziom merytoryczny kursu będzie bardzo wysoki !

Temat zajęć : Systematyka ćwiczeń na koniu z łękami
-Ćwiczenia na koniu z łękami
*Podpory (Systematyka ćwiczeń pomocniczych do konia z łękami)
*Przemachy (Ćwiczenia pomocnicze i techniczne do przemachów)
*Nożyce (Zestaw ćwiczeń rozciągających i technicznych pozwalających na opanowanie nożyc)
*Koła - "ruskie", od boczne i Thomasa (Kompletny zestaw ćwiczeń pomocniczych i technicznych, które przygotują nas do treningu na grzybku a na koniu z łękami kończąc)
*Ćwiczenia siłowe i rozciągające wykorzystywane w gimnastyce ( Ćwiczenia ogólnorozwojowe z zakresu siły i gibkości które przygotują nasze ciało do treningów gimnastycznych)

Sprawy organizacyjne:
Przychodzimy 15min przed rozpoczęciem kursu w celu uregulowania płatności i przebrania się w strój sportowy (krótkie spodenki, białe skarpetki, koszulka).
Dla osób biorących udział w kursie zostanie wydany certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.

Osoby chętne do wzięcia udziału w kursie prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię nazwisko, numer telefonu z dopiskiem "Grupa Instruktorska Katowice2015" na adres gimnastycy.pl@gmail.com

Koszt 150 zł do zapłacenia na miejscu.
Koszt 100zł* do zapłacenia na miejscu.
Wszelkie pytania prosimy zamieszczać w tym wątku
*Cena promocyjna dla osób posiadających certyfikat uczestnictwa z wcześniejszych części kursu.

Więcej informacji już jutro ! Smile
#2

8 godzin o kurde

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#3

Niema lipy Smile
#4

Pamiętam poprzednie seminarium z Michałem i wiem, że będzie nieziemski poziom Smile
#5

Będzie sztywno koń z łękami, czy będzie okazja do zadania paru pytań i pracy nad innymi elementami?

PS. Poziom: początkujący Wink
#6

To do zobaczenia w KatowicachSmile
#7

(2015-02-16, 14:03)Wylfryd napisał(a):  Będzie sztywno koń z łękami, czy będzie okazja do zadania paru pytań i pracy nad innymi elementami?

PS. Poziom: początkujący Wink

Zawsze jest czas wolny a trener jest tak otwarty, że nikomu nie oodmawia pracy indywidualnej.
#8

Coście się tak na to południe przenieśli? może kolejne jakoś bliżej morza? Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#9

Można pomyśleć. Po prostu na południu są super trenerzy.
#10

Na południu jeszcze została TS Wisła, Cukrownik i Radlin. Na północy Kusy Szczecin, MKS Gdańsk i AWF Gdańsk

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości