Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Luty 2015
#11

zapowiada się ciekawie Smile
#12

(2015-02-08, 21:37)mlody1410 napisał(a):  Mrówek z racji ze jest taka pora roku a nie inna i cześć z nas nie ma dostępu do pozadnego drążka tymi wymykami zamykasz nam drogę do wygranej Sad

Nie rozumiem! A co to zimą drążki odlatują do ciepłych krajów?! Mój jakoś nie odleciał, więc nie widzę problemu Smile
#13

Zahir nasze odlecialy na poludnie Wink wiec pewno teraz sa u Ciebie Big Grin

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#14

Wasze odleciały bo nie były używane i się nudziły. Bierzcie drugie i dbajcie o nie. Pamiętajcie drążek nie używany rdzewiejeWink
#15

Pokażcie te wprawki bo nie wiem o co chodzi Wink

Walczę o formę, bo warto | Dziennik treningowy | Blog | Życie w fotkach
#16

(2015-02-09, 14:31)zahir napisał(a):  
(2015-02-08, 21:37)mlody1410 napisał(a):  Mrówek z racji ze jest taka pora roku a nie inna i cześć z nas nie ma dostępu do pozadnego drążka tymi wymykami zamykasz nam drogę do wygranej Sad

Nie rozumiem! A co to zimą drążki odlatują do ciepłych krajów?! Mój jakoś nie odleciał, więc nie widzę problemu Smile

Niestety u mnie w zamkniętyc pomieszczeniach zostały tylko "drabinkowe" (zakładane na drabinki). A na dworze nie dość, że -3 i niemile się trenuje, to jeszcze jak godzinę temu odśnieżałem podjazd, to znów jest biało Big Grin
#17

Wylfryd, gimnastyka ma Was zahartować! -3 stopnie to nie jest temperatura która mogłaby mnie zniechęcić do treninguWink
#18

Ja w swojej "jamie" trenowałem nawet przy -13(do tej pory niższych temperatur u mnie nie było), więc bez wymówek, że przy -3 jest "nieprzyjemnie".
#19

(2015-02-09, 18:32)zahir napisał(a):  Wylfryd, gimnastyka ma Was zahartować! -3 stopnie to nie jest temperatura która mogłaby mnie zniechęcić do treninguWink

Też ogólnie jestem zimnolubny, ale mam złe wspomnienia odnośnie biegania w zimie i może to dlatego Big Grin Nie będę nic obiecywał, ale może poszukam jakichś drążków.


PS. Mrówek - miały dzisiaj być te elementy zamachowe Wink
#20

Wybaczcie chwile potrwało zanim udało mi się wrzucić filmiki po treningu. Dzisiaj dodam opisy bo widzę parę błędów Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości