Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Luty 2015
#31

nie powinno się odchylać

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#32

I dlatego warto to ćwiczyć na drabinkach, bo nie ma jak się odchylićWink
#33

Nalezy rowniez pamietać iż nie nalezy angażować barków do wznosu nóg warto podłożyć pomiędzy plecy a drabinkę jakis wałeczek wtedy nie da sie używać barków do pomocy Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#34

Ja tu się staram chociaż raz drążka dotknąć, a Wy mi tak życie utrudniacie Big Grin
#35

(2015-02-11, 21:44)Wylfryd napisał(a):  Ja tu się staram chociaż raz drążka dotknąć, a Wy mi tak życie utrudniacie Big Grin
Może spróbuj unieść najpierw kolana jak najwyżej [do klatki] a następnie szybki wyprost a następnie powrót do zgiętych kolan i do pozycji wyjściowej, a potem możesz ten wariant rozszerzać jak ci wygodniej.


"Bieganie to coś więcej niż sport, to styl życia!"
"Gry wymagają zręczności. Bieganie wymaga wytrzymałości, charakteru, dumy, odporności psychicznej. Bieganie jest testem, a nie grą. Testem wiary, przekonań, woli i pewności siebie."
#36

Hannibal - wrzuć tak jak potrafisz nie odchylając głowy do tyłu, pamiętaj o prostych nogach i kontrolowanym ruchu w górę i dół.


adriano435 - nie mogę zaliczyć stania na rękach z powodu wygięcia w odcinku lędźwiowym, podczas stania na rękach spójrz na własne stopy i postaraj się ustawić miednice w tyło pochyleniu.
Takie wygięcie może spowodować ,że spadniesz na drążek w trakcie olbrzymów albo doprowadzić do kontuzji w obrębie odcinka lędźwiowego.

Sylwetka na ziemi musi być poprawna za nim wchodzimy na przyrządy.
#37
Wink 

W końcu udało się nagrać podejście Wink
#38

#39

Klasycznie na ostatnią chwilę i nie do końca tak jak miało być, ale jestBig Grin
#40

Bajer panowie ! Szkoda ,że na ostatnią chwilę ale i tak super !
Jutro ocenie i sam wrzucę moje konfrontacje trochę inne jednak po to robimy te ćwiczenia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości