Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Warsztaty ze stania na rękach
#1

"Cześć, przy współpracy z Crossfit Genius zapraszam serdecznie już w tą sobotę na 13.30 na przygotowane przez Trenera Gimnastyki z sekcji gimnastycznej KS Legia Warszawa czyli mnie warsztaty ze stania na rękach. Będę mówił o przygotowaniu sylwetkowym pod stanie na rękach, wyjaśnię metodykę od A do Z, co trzeba zrobić by osiągnąć idealną sylwetkę, a następnie móc szybko i sprawnie chodzić na rękach. Warsztaty będą trwać ok 2,5 godziny."

Zapraszam serdecznie

https://www.facebook.com/events/1377111589254499/

koszt: 30 zł
Miejsce: Crossfit Genius tuż przy Dworcu Zachodnim Aleja Prymasa Tysiąclecia 38
Czas: 7 luty 13.30

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#2

Trzeba jakoś rezerwować miejsca?

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#3

Za tanio nie jadę !
#4

nie nie trzeba płatne na miejscu. Czemu za tanio ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#5

Mrówek żartuje - to odnośnie tych seminariów z MuscleUpa za 500pln Smile

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#6

500 zł ?! a gdzie takie seminarium ? To u nas było za 250 zł z wagi przodem hehe

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#7

(2015-02-06, 11:18)Newcio napisał(a):  500 zł ?! a gdzie takie seminarium ? To u nas było za 250 zł z wagi przodem hehe

We Wrocławiu. Jakiś zagraniczny, "znany" sportowiec miał przyjechać. Znalazłbym linka do tematu na forum, ale jestem zbyt leniwy Big Grin
#8

Newcio masz chyba pamięć krótką bo sam się wypowiadałeś w tym temacie Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#9

aaaa to ten z WCO czy jak mu tam hehe tam to "kurs instruktorski" a nie warsztaty, warsztat a kurs to co innego Big Grin

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#10

Byłem, widziałam, pierwszy raz w życiu na rękach (prawie) sam stałem!
Wielkie dzięki Pawle. Oby częściej, oby gęściej.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości