Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Warsztaty ze stania na rękach
#11

wszystko zależy od Miłosza kiedy będzie chciał zrobić kolejne szkolenie. Natomiast z SWW planujemy treningi tematyczne robić pod kątem szlifowania elementów

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#12

Też byłem mimo, że ledwo żyłem (zatrułem się czymś chyba). Zdobyłem sporo nowej wiedzy i poznałem kilka ćwiczeń. Zdziwiłem się jak bardzo mam nierozciągnięte barki Sad
Newcio - co z materiałami? Jeszcze nic do mnie nie dotarło.

Też liczę na to, że takie warsztaty będą częściej.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#13

tak jak mówiłem, czekałem na weryfikację materiałów od trenera, dostałem je teraz muszę je opisać, to nie takie hop siup

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#14

Ok. Nie poganiam Smile Zastanawiałem się tylko czy napisałem dostatecznie wyraźnie adres mailowy Smile

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#15

dzisiaj nie zdążę dokończyć obrobić dokument, jutro późno wracam, bo mam dwa treningi, w czwartek zobaczę jak stoję z czasem

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości