Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Styczeń 2015

To tak, żebym nie musiał się wstydzić i zwracać koszulkiSmile
Niestety, nadgarstek dalej boli i chwyt wykręcony nie wchodzi w grę, więc muszę jakoś to zrekompensować :

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot

Dziś coś nagrałem na szybko. Jestem ostatnio tak zajęty, że nie mam czasu wyjść i poszukać jakiego trzepaka wiec tylko na dwóch elementach się skonczylo.
Próbowałem też zrobić podciąganie w poziomce ale ściana jest blisko i ciężko jest mi barki odblokować. Podczas próby bark mi dość mocno przeskoczył i czuje w nim teraz dyskomfort Sad

Wybaczcie za opóźnienia mam sporo na głowie, ledwo wróciłem z Krakowa a jeszcze dzisiaj wyjazd na Ukrainę. Postaram się po południowym treningu skoczyć na jakie WiFi i podsumować a jeszcze dzisiaj Konfrontacje nr 2 Smile

mari0 - Super debiut witamy na pokładzie Smile widzę ,że z Rasiem ostro trenujecie. Postaraj się nie uciekać tak nogami na bok w wykręconym Wink.
Wszystko zaliczone +7 podciągnięć daje 22pkt.

Lisek 15 podciągnieć
bartez2939 - wykręcony, 15 podciągnięć
Bylon - wykręcony
Stary czlowiek - 20 podciągnięć
Adriano435 - wykręcony, zwis

1.Stary Człowiek i Może 30 pkt / Lisek - 30 pkt.
2.bartez2939 - 29 pkt
3.Gonzo,rassio24 - 28 pkt
4.Satetsu , Krzysztof - 26pkt
5.Bylon - 25pkt
6.mari0 - 22pkt
7.Brzydal - 21 pkt
8.SiMO (wykręcony), Michał, Nielat07 (podciąganie) - 15pkt
9.Adriano435 - 10pkt / Chudini - 10pkt

Wybaczcie za skróty myślowe, nie dam rady dzisiaj opisać błędów i napisać nowe na luty. Po powrocie z Ukrainy opiszę dokładnie wszystko.
Lisek ten wykręcony na 100% będzie do poprawy, w marcowych będziemy bardzo mocno zwracać uwagę na technikę więc polecam się przyłożyć, pamiętajcie naprężanie palców powoduje wyprostowanie całej nogi. Smile
Gratulacje dla zwycięzców, 3 pierwsze miejsca proszę o wysłanie swoich adresów do mnie na pw. w celu otrzymania koszulki.
Pozdrawiam.

Z jednej strony to już podsumowanie, z drugiej niby jeszcze nie, więc nie wiem czy moja uwaga bedzie słuszna i pewnie sam byś to zaraz poprawil Big Grin
Stary Człowiek zrobił 25 podciągnięć a wpisałeś mu poprawkę tak jakby na 20 Smile
Nie wiem czy mi uciąłeś za coś punkt, ale jakby było wszystko zaliczone to powinienem wskoczyć na 30 pkt.
Pozdrawiam Wink

Będą konfrontacje na Luty? Smile

Walczę o formę, bo warto | Dziennik treningowy | Blog | Życie w fotkach

(2015-02-08, 10:58)airwee napisał(a):  Będą konfrontacje na Luty? Smile

No właśnie - już ósmy, a luty jest krutki Exclamation

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot

Mrówek obiecał wrzucić już parę dni temu. Ale wybaczcie mu zakochany jest Wink

Wybaczcie będą!
Zdradzę już rąbek tajemnicy:
Zwisy tyłem
Wprawki do zamachów 1
Wprawki do zamachów 2
Wprawki do zamachów 3
Stanie na rękach - "brzuchem" do ściany
Ćwiczenie ilościowe - wymyki Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości