Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Styczeń 2015
#31

Jeśli chodzi o wymyk, ważne aby nogi nie uciekały przed drążek. Uciekają ponieważ wykonujesz bardzo dynamicznie przejście.
Poziomeczki zaliczone 11 powtórzeń, trochę nogi uciekają poniżej poziomu, postaraj się skontrolować Smile.
Chwyt wykręcony, jeszcze pierwsza ręka bez bujnięcia i będzie ideał.

26pkt. Zaliczone ! Smile
#32

(2015-01-11, 11:44)Mrowek napisał(a):  Jeśli chodzi o wymyk, ważne aby nogi nie uciekały przed drążek. Uciekają ponieważ wykonujesz bardzo dynamicznie przejście.
Poziomeczki zaliczone 11 powtórzeń, trochę nogi uciekają poniżej poziomu, postaraj się skontrolować Smile.
Chwyt wykręcony, jeszcze pierwsza ręka bez bujnięcia i będzie ideał.

26pkt. Zaliczone ! Smile

Dzięki za rady. Postaram się jeszcze poprawić : )
#33

Jak tam reszta ?
Jesteście tak wielkie marudy ,że tego się nie da pojąć, najpierw narzekają ,że niema konfrontacji a później nikt nie bierze udziału w nich. Najlepiej jak by były same pompki i podciąganie bo przecież tylko to należy robić... Gdy wstawisz ćwiczenia wymagające czegoś więcej to nagle wszyscy zapadają się pod ziemie a w pozostałych wątkach najmądrzejsi...
Przy takim podejściu nigdy nie wyjdziecie po za skazanego i 2 wagi w podporze, ale może to droga większości bo tak jest łatwiej, następnym razem jak ktoś nie zgodzi się w jakimś wątku a nie wstawi filmu na konfrontacje nie biorę nawet pod uwagę jego wypowiedzi.
Pozdrawiam.

Przepraszam Satetsu wziął udział i jako jedyny pokazuje ,że potrafi walczyć z własnymi słabościami.
#34

Mrówek ma rację, \dwa tygodnie miesiąca minęły a tu tylko Satetsu bierze udział.
Mam nadzieję, że ujdzie:

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#35

(2015-01-13, 17:26)Mrowek napisał(a):  Jak tam reszta ?
Jesteście tak wielkie marudy ,że tego się nie da pojąć, najpierw narzekają ,że niema konfrontacji a później nikt nie bierze udziału w nich. Najlepiej jak by były same pompki i podciąganie bo przecież tylko to należy robić... Gdy wstawisz ćwiczenia wymagające czegoś więcej to nagle wszyscy zapadają się pod ziemie a w pozostałych wątkach najmądrzejsi...
Przy takim podejściu nigdy nie wyjdziecie po za skazanego i 2 wagi w podporze, ale może to droga większości bo tak jest łatwiej, następnym razem jak ktoś nie zgodzi się w jakimś wątku a nie wstawi filmu na konfrontacje nie biorę nawet pod uwagę jego wypowiedzi.
Pozdrawiam.

Przepraszam Satetsu wziął udział i jako jedyny pokazuje ,że potrafi walczyć z własnymi słabościami.
Ja wcale nie jestem taki do przodu, bo przecież przez pare miechów chyba też nic nie wrzucałem. W każdym razie najwięcej będzie na pewno pod koniec miesiąca. Nie ma co się spinać na razie, w końcu konfrontacje to nie obowiązek. Zgodzę się tylko z tym, że czasem przydałoby się oprócz gadania coś pokazać żeby było wiadomo z kim się dyskutuje.
#36

Chudini - Oczywiście zaliczone, ciężko mi podrzucić jakieś konkretne rady z powodu warunków. Poczekam aż będziesz mieć możliwość wrzucenia na "lepszym" drążku Smile.

Wymyki 5pkt - zaliczone

Nie chciałem nikogo urazić jednak czasami trzeba trochę innej "motywacji" i prawdy.
#37

No i elegancko, choć to nie był chyba dobry pomysł żeby te wymyki w futrynie robić, ale cóż trzeba szanować możliwości i miejsce.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#38

Ja też w poradniku musiałem improwizować Smile
#39

OK. Dla dania przykładu zgłaszam swoją gotowość do wystąpienia w Konfrontacjach poza konkursem. Ale nagrac będę coś mógł najwcześniej w sobotę.
#40

Ja cały czas sobie trenuję pod Konfro, prócz treningu. Zrobiłem 3 podciągnięcia w poziomce, 13 sekund w zwisie z brodą nad drążkiem, a orzełka w ogóle. Wiszę sobie na jednej ręce orzełkiem, drugą nachwytem. Big Grin Do końca stycznia zdążę mimo wszystko nagrać. Obiecałem ssobie, by brać co miesiąc udział w forumowych zawodach, chociażby dlatego, że ludzie z moim "skillem" nie wstydzili się wstawiać. Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości