Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Styczeń 2015
#11

Gdzie wrzucać filmiki ?
#12

Tutaj Big Grin
#13

Zwis wykręcony to Eagle Grip Hang będzie. Wrzucam swoje pierwsze próby z których nie jestem zadowolony bo po pierwsze okazało się, że kamera wyczerpana i telefonem musiałem nagrywać a po drugie ból mięśniowy mięśni brzucha po wczorajszym treningu wpłynął znacznie na jakość wymyków co widać gołym okiem. Jak coś to się jeszcze poprawie. Zwis wykręcony też niezbyt piękna sprawa bo po pierwsze ciężko a po drugie gruby śliski drążek ; P


Ciuchy "po domu" zawsze na propsie
#14

(2015-01-06, 14:36)Kryspin progress napisał(a):  Gdzie wrzucać filmiki ?

Filmik instalujesz na YT, Vimeo, Dailymotion etc. i linkujesz tutaj używając "telewizorka" w prawym, górnym rogu okienka tekstowego.

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#15

(2015-01-06, 16:58)Satetsu napisał(a):  Zwis wykręcony to Eagle Grip Hang będzie.

Ciuchy "po domu" zawsze na propsie

Dzięki Satetsu za nazwę zwisu Smile

Ważne ,że drążek jest a dzisiaj całkiem ciepło.

Zwis z brodą nad drążkiem - zaliczony
Wymyki i odmyki - zaliczone *
drobna uwaga, liczona będzie kontrola podczas wykonania i czystość ale rozumiem ,że zimno było Big Grin
Przejście do zwisu wykręconego - zaliczone **
naszym celem nie jest pokazanie wam ,że źle robicie ale jak robić poprawnie, tutaj uciekły nogi i bardziej było to przejście zamachami w bok do zwisu, plus brak zaznaczenia. Oczywiście trzeba będzie nad tym popracować do następnych konfrontacji.

Wszystkie 3 zaliczone ! Bardzo fajna próba, czekam z niecierpliwością na podciąganie ! Smile
15pkt.
#16

(2015-01-06, 18:27)Mrowek napisał(a):  
(2015-01-06, 16:58)Satetsu napisał(a):  Zwis wykręcony to Eagle Grip Hang będzie.

Ciuchy "po domu" zawsze na propsie

Dzięki Satetsu za nazwę zwisu Smile

Ważne ,że drążek jest a dzisiaj całkiem ciepło.

Zwis z brodą nad drążkiem - zaliczony
Wymyki i odmyki - zaliczone *
drobna uwaga, liczona będzie kontrola podczas wykonania i czystość ale rozumiem ,że zimno było Big Grin
Przejście do zwisu wykręconego - zaliczone **
naszym celem nie jest pokazanie wam ,że źle robicie ale jak robić poprawnie, tutaj uciekły nogi i bardziej było to przejście zamachami w bok do zwisu, plus brak zaznaczenia. Oczywiście trzeba będzie nad tym popracować do następnych konfrontacji.

Wszystkie 3 zaliczone ! Bardzo fajna próba, czekam z niecierpliwością na podciąganie ! Smile
15pkt.

Wymyki tragedia bo tak jak pisałem - zmęczenie. Mogłem najpierw robić wymyki a potem wisieć z brodą nad drążkiem : ) Nakręce ładniejsze żeby było uczciwie. Jeśli chodzi o zwis wykręcony to na takim grubym drążku tylko w taki sposób jestem w stanie to wykonać na ten moment, ale poćwicze jeszcze. Podciągania też będą niebawem.

W ogóle świetny pomysł na konfrontacje, ze 3 ćwiczenia do zaliczenia + nabijanie punktów ilościowo. Jest i technika i ilość, wszyscy zadowoleni, no i łatwo się zlicza punkty. Jak dla mnie to tak zawsze mogłoby być, gratuluję pomysłu ; )
#17

Naszym głównym celem będą układy które pokażemy już niedługo a wejdą w życie od marca.
Które składać się będą z połączonych elementów które obecnie ćwiczymy.

Takie podejście bardzo lubię dążenie do doskonałości Smile bo mocne podstawy owocują w przyszłości.

Panowie i panie jak tam wasze filmiki, niema na co czekać.
Wrzucamy i poprawiamy lub nie Smile.
#18

Próbowałem wczoraj przejścia do chwytu wykręconego. Na jedną rękę przejdę ale na dwie to już wyższa szkoła jazdyWink
#19

Może warto napisać kilka porad odnośnie tego zwisu:
Na początku musimy opanować podstawowe zwisy w podchwycie i nachwycie
Następnie spróbować zwisu wykręconego, jeśli sprawia duży problem należy szerzej chwycić drążek
Jeśli opanowaliśmy zwis i nie sprawia nam trudność wiszenie w takiej pozycji przez 30s warto poćwiczyć zwis na jednej ręce w podchwycie i nachwycie.
Następnie spróbować wykręcenia tylko jednej ręki.
Metodą prób i błędów próbować przejścia Smile
*Początkowo może wykonać małe oszustwo czyli lekko się podciągnąć
#20

(2015-01-07, 20:13)Mrowek napisał(a):  Następnie spróbować zwisu wykręconego, jeśli sprawia duży problem należy szerzej chwycić drążek

Drążka brakło Big Grin Niestety nie mam dostępu do drążka gimnastycznego, ani nawet do czegokolwiek szerszego niż drążek rozporowy/zakładany na drabinki Sad

Ale poćwiczę zwis i może w końcu coś tu wrzucę Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości