Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kółka Gimnastyczne - jak zacząć ?
#31

I jak pierwsze wrażenia treningowe? Masz jakiś konkretny plan?
#32

planow jest cala masa Smile
chodzilem na sekcje w gdansku weekendowo wiec kolka sa obyte
od miesiaca wisialy na drazku wiec trosze nisko
od tygodnia na 2,6m
regulowana wysokosc i kreciolki pozwalaja na szeroki wachlaz cwiczen
niestety moge cwiczyc tylko weekendowo na kolkach wiec przez 2 dni staram sie cwiczyc ile wejdzie
co do kolek to wykonane przyzwoicie
#33

taki tutek z kolkami
mam nadzieje ze jeszcze go tu nie ma


#34

W roli głównej Tomo Bird Smile
#35

Czy ktoś z Was korzysta z takich kółek?
http://allegro.pl/kolka-gimnastyczne-obr...71643.html
Warto? Dopiero chciałem zacząć treningi z kółkami dlatego nie chciałbym przeinwestować. Jeśli polecacie od razu kupno droższych/lepszych to jaka jest istotna różnica w sprzęcie? Pytam bo nie mam w ogóle doświadczenia w temacie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, MK
#36

Jak ktoś nazywa kółka gimnastyczne obręczami, to nie ma pojęcia co sprzedaje. Świetny sprzęt ma www.mtidea.pl te taśmy z allegro miałem z nimi do czynienia są słabe i paski szybki się przecierają.
#37

Co nie zmienia faktu, że jeśli jesteś początkujący to swobodnie mógłbyś na takich trenować i pewnie ze 2 lata byś nie zauważył różnicy, względem 2/3 razy droższych. Jeśli cię stać to spoko, dobry jakościowo produkt, jak z mtidea, to inwestycja, która prawdopodobnie przeżyje, aż ty stracisz pasję do gimnastyki Smile, ale jeśli chcesz po prostu ugryźć temat to takie z allegro ci starczą, a mając gwarancję, to w przypadku wady, powinni wymienić towar.

----------------------------------------------------

Newcio, mtidea, którą wszyscy polecają, używa słowa "obręcze" dobrych kilka razy w opisie swojego produktu Tongue... tyle apropo słówek Big Grin...
http://mtidea.pl/kolka-gimnastyczne-zest...yczne.html
#38

bo w języku polskim stosuje się zamienniki słowa, żeby nie używać ciągle kółka i kółka i kółka
#39

No w opisie mtidea, są najpierw używane same obręcze, potem same kółka, potem zamiennie Smile, więc każda opcja odhaczona tak na wszelki wypadek - i nie chce się tutaj czepiać, bo ja wam chłopaki wierzę, że to jest na prawdę wysokiej jakości produkt, ale jak już się wrzuca jakiś wymóg wobec nomenklatury, to niech się będzie sprawiedliwym Smile.
#40

(2014-04-06, 23:41)mk25909 napisał(a):  Czy ktoś z Was korzysta z takich kółek?
http://allegro.pl/kolka-gimnastyczne-obr...71643.html
Warto? Dopiero chciałem zacząć treningi z kółkami dlatego nie chciałbym przeinwestować. Jeśli polecacie od razu kupno droższych/lepszych to jaka jest istotna różnica w sprzęcie? Pytam bo nie mam w ogóle doświadczenia w temacie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, MK

Jakieś dziwnie poplamione te kółeczka na zdjęciu. Zastanawiam się, czy te przebarwienia to nadmiar kleju, czy słabo wysezonowane drewno. Ogólnie moje zdanie jest takie: na kiepskich kółkach można się przejechać. Już ktoś wrzucił na forum zdjęcie kółek połamanych w trakcie niezbyt wymagających ćwiczeń. Za kółka kiepskiej jakości i tak trzeba zapłacić ponad 100zł. Osobiście wolałbym uskładać więcej i zapewnić sobie sprzęt dobrej jakości, który posłuży na lata. Wystrzegałbym się też sprzedawców którzy pojawiają się na chwile, bo widzą nisze. Ten który sprzedawał te łamiące się kółka już zniknął z Allegro, więc w razie problemów nawet nie ma do kogo zgłosić się z reklamacjąSad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości