Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kółka Gimnastyczne - jak zacząć ?
#21

Jest tam napisane. Różne są.
#22

Tak, kolka sa obwijane plastrem zeby zapobiec ich kreceniu, ale mowimy to o sporcie zawodowym, osobiscie uwazam ze do treningu, zwlaszcza na poczatek lepiej nadaja sie ruchome, wybacza wiecej bledow oraz sa lagodniejsze dla nadgarstkow dla osob poczatkujacych
Polecam natomiast nastepujacy zabieg dla osob, ktore posiadaja kolka drewniane

Nalezy je przetrzec drobnym papierem sciernym, zeby usunac lakier i zrobic je chropowatymi, nastepnie bierzemy troche coca-coli i wcieramy, potem smarujemy miodem cienka warstwe aby byly mocno klejace, na koniec wcieramy duzo magnezji. Na dlugi czas starczy przyczepnosci jezeli cwiczymy w gripach, jezeli bez, to zabieg trzeba bedzie powtorzyc czesciej, ale pewnosc chwytu jest nieporownywalna z kolkami nieprzygotowanymi
#23

O widzisz! Zjadłeś moje myśli. Mam lakierowane i nie wiedziałem czy je czymś przetrzeć dla lepszego chwytu. Dzięki za odp. Smile
#24

(2013-06-12, 17:27)julo1976 napisał(a):  Zwracam się do Was z prośba aby w tym wątku zamieszczać filmy, tekst, porady itp. od czego i jak zacząć trening na kółkach gimnastycznych.

Wprawdzie Mrówek nagrał tutorial o początkach na kółkach, ale dobrego materiału nigdy za wiele, więc podrzucam filmik:

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#25

Temat dotyczy kółek wiec chciałem spytać czy takie kółka jak na foto to normalka czy tez coś im brakuje
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
#26

Noszą ślady użytkowania i mają drobne ubytki drewna ale to dobre kółka z drewna klejonego warstwowo.
#27

Miód magnezja i będą jak nowe Smile
#28

No i jeszcze coca cola Wink
#29

Tylko ze to NOWE kółka które poszły do zwrotu ze względu na spore ubytki których nikt nie raczył nawet zaszpachlowawać. Czy zamawiając nowe kółka trzeba się spodziewać takich ubytków ? czy tez to sklejka podrzędnej jakości? bo w/g sprzedającego to kółka firmowe i są warte 100funtow w co za bardzo nie chce mi się wierzyć.
Może ktoś zapoda fot MTidea? i wypowie się czy ich jakość jest lepsza - Dlaczego pytam bo to sporo kasy do zainwestowania a jak coś kupować to sprawdzonego i na lata.
#30

ja zakupilem kolka z MT Idea sa OK

http://mtidea.pl/kolka-gimnastyczne-zest...ne-r2.html

niestety w momencie zakupu nie mieli wieszakow na sufit wiec zakupilem z EG

oczywiscie cola, miod i magnezia poszly w ruch

pierwsze traningi w domu juz za mna


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości