Ankieta: Czas trwania obozu -
4 dniowy
100.00%
13
100.00%
5 i więcej
0%
0
0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obóz Gimnastycy.pl
#1

Cześć!
Padła propozycja zorganizowania obozu Gimnastycznego, który trwał by od 4-7 dni, w okresie po świętach a przed sylwestrem, propozycje miejsca to Kraków i Nysa. Gdzie Nysa została przez nas sprawdzona i zapowiada się bardzo fajnie na taki wyjazd.

Czego potrzebujemy około 15 chętnych osób, koszt takiego wyjazdu wyszedł by w granicach 400zł (4dni) 700zł (7dni) + wyżywienie. Jesteśmy bardziej za opcją 4 dniową aczkolwiek w przypadku zebrania chętnych 7 dni także pasuje.

Jeśli chodzi o plan takiego obozu, przewidujemy codziennie około 6h treningów praktycznych, 2h teorii a reszta to czas wolny dla każdego uczestnika.

Zajęcia podczas obozu poprowadzą
Paweł "Newcio" Wierzchoń
Radek Kardas
Moja skromna osoba Smile

Osoby chętne prosimy o zagłosowanie w ankiecie na górze tej strony, plus zapisanie swojego uczestnictwa w tym wątku.
#2

czyli dziennie po dwie jednostki po 3-4h treningu, a w międzyczasie czy tam wieczorem możemy omówić poszczególne elementy i asekurację.

Z takiego 4 dniowego wyjazdu bardzo dużo można wynieść dla siebie

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#3

chyba nie ma co się zastanawiać (:
ale fajnie, że ciągle działacie!
#4

Cześć,
dowiedziałem się o obozie przez SWW.
ja chętny na 4 dniowy.
Pozdrawiam.
#5

Dokładnie o czymś takim myślałem! eheah :-D

Wstępnie tak.
#6

Cieszy nas takie zainteresowanie, w poniedziałek dostaniemy potwierdzenie ceny i wolnych terminów. Tak więc od poniedziałku zaczniemy rejestracje i będzie się ona wiązać z wpłaceniem zaliczki.
Plan i tematykę obozu podamy również w poniedziałek ! Smile Bądźcie czujni !
#7

Wiadomo cos juz o terminie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#8

Złożyliśmy ofertę czekamy na odpowiedź i wolne terminy staramy się jak możemy przyśpieszyć cały proces jednak nie jest on zależny od nas Sad
#9

ok, ale bedzie to przed nowym rokiem? pytam bo złożyłbym już wniosek o urlop na koniec roku wtedy Wink
#10

haha Jasne ! Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości