Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprawa seminariów w Białej Podlaskiej
#1

Witam,
Wstępne rozmowy z kierownikiem zakładu gimnastyki Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Filii w Białej Podlaskiej dr Tomaszem Niźnikowskim przeprowadziłem dzisiaj. Uczelnia, a dokładniej wspomniany dr jest zainteresowany współpracą w zakresie wykładów, ćwiczeń praktycznych oraz możliwości skorzystania z salki gimnastycznej. Zostało tylko zorganizować termin i będę wzbogacał ten wątek w dalsze wiadomości, przez następny tydzień. Przedstawiłem ogólną działalność forum i dostałem pozytywny odzew w ramach działalności na rzecz szerzenia kultury gimnastycznej.
Jeśli któryś z weekendów w styczniu odpowiada osobom z forum, lub wszystkie weekendy są dostępne, proszę o takowe wiadomości. Bo na to wychodzi że grudzień to Nysa.
Tutaj proszę o kontakt z zahirem, mrówkiem, newciem...
Pozdrawiam

Przeczytałem dopiero wątek o styczniowym spotkaniu w Nysie, tak więc będę starał się o termin w okolicach marca, a najlepiej o możliwość, zorganizowania takiego spotkania, w dowolny weekend, aczkolwiek z tym będzie już ciężej.

"...Jestem kowalem swego losu i kapitanem swojej duszy."
#2

masz kontakt z mgr Pelcem ? Sądzę, że to co robił dla bielskiej gimnastyki warto byłoby go dołączyć do seminarium

Poza tym Jacek jak przeczytasz ten temat, z mgr Pelcem byśmy byli wstanie dogadać kurs PZG dla naszych kursantów uwzględniając przepracowane godziny i wykłady, mam nawet pomysł jak to zgrać i jak uzyskać przychylność PZG by nadało licencje instruktorom.

PS

Filii ?? Przecież tam secesja jest widoczna gołym okiem Big Grin na prof. Sadowskiego mówią magnificencja, jak Ty to widzisz Tongue ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#3

Kontakt z mgr Pelcem był (niestety już nie ma go na naszej uczelni), przez trzy lata, na ten rok jeszcze się nie widzieliśmy, nie wiem jak to będzie z kursem razem z nim, przez ten tydzień będę się wszystkiego dowiadywał, a co do filii tak, oczywiście widzę to podobnie, aczkolwiek to co roku się zmienia, więc już nie patrzę Smile

"...Jestem kowalem swego losu i kapitanem swojej duszy."
#4

wiem, że go nie ma czasem się z nim widuję na sędziowaniu, zresztą wyszkolił trenera Marcina Szyca a on mistrzostwo zdobywa z dzieciakami swoimi, więc wie co robi, a że chciał za dużo zrobić dla innych to dostał po łapach, znam ten ból. Ten sam beton prlowski

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#5

Gonzo, w ciągu tygodnia będę chciał potwierdzić Nysę na styczeń. Jeśli się uda, to Białą weźmiemy w lutym. Jeśli coś nie wyjdzie z Nysą, to w styczniuSmile

Świetnie, że są zainteresowani współpracą. Odwaliłeś kawał dobrej robotySmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości