Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień
#61

Witam, pierwszy raz filmik wrzucam. Widzę, że nie do końca mam prawidłowe dipy aleee co tam... wrzucam Smile Pozdrawiam
#62

@Tomik Za bardzo się nie znam, ale wydaje mi się, że łokcie powinny być do końca wyprostowywane. Smile
#63

Konfrontacja podejście 2 SYLWESTER !!!! SIŁA


#64

(2015-01-01, 03:06)Wylfryd napisał(a):  @Tomik Za bardzo się nie znam, ale wydaje mi się, że łokcie powinny być do końca wyprostowywane. Smile

Dobrze mówisz lecz mam z tym problem Big Grin Trenuję kajak polo i w kajaku nie prostuję łokci iiiiiiii... taki już nawyk Big Grin
#65

PODSUMOWANIE

Najwięcej powtórzeń bo 46 wykonał Tomik, ale niestety nie mogę ich zaliczyć bo były nieregulaminowe - niezablokowane łokcie w górnej fazie.

Ostateczna klasyfikacja:
1. Lisek 44
2. Theron 37
3. Chudini 35
4. SzypioR 32
5. Tomo Bird 30 (na kółkach), Mrówek 30
6. mako52 27
7. Leito 20
8. adriano435 19
9. Dudo 14
10. Bylon 13

Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście i traktujecie to jako zabawę bez zbędnej spiny.
Ze swojej strony chciałbym wyróżnić mako52 - tak właśnie powinny wyglądać ugięcia robione na waszych treningach Wink

Wszystkim 12 uczestnikom gratuluję i zapraszam do styczniowych konfrontacji, które zapewne lada chwila rozpoczną się na forum.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#66

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom. Zdobywców 3 pierwszych miejsc proszę o przesłanie adresów i rozmiarów koszulki Mrówkowi, który w tym miesiącu roześle nagrody - koszulki termoaktywne z nowym wzoremSmile
#67

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców Smile dzisiaj wyruszam na pocztę z paczkami ! Smile
#68

Niestety opóźniła się wysyłka z powodu ospy wietrznej jutro nadam paczki Smile
#69

ty się lepiej na ospie nie włócz nigdzie bo powikłania są bardzo niefajne

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości