Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień
#21
Wink 

(2014-12-06, 09:40)zahir napisał(a):  Tomo, zaimponować eś mi formą Smile

Dziękuję za słowa uznania tym bardziej motywuje mnie to do działania i teraz przygotowuję dipsy z obciążeniem Wink
#22

#23

Lisek 34 powtórzenia. Gratuluję, przejmujesz koszulkę lidera.
Poprzeczka poszła w górę.
Pamiętajcie, że liczy się udział a nie tylko zwycięstwo więc wrzucajcie filmy choćby było to 5 czy 10 powtórzeń.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#24

Niesamowity macie ten poziom! Smile
Ja mam dużo za mało pary w klatce, żeby tak szaleć, ale i tak spróbuję dzisiaj nagrać jakiś filmik. Może kilkanaście powtórzeń uda się zrobić.
#25

Czekamy Bylon Smile
#26

Tym razem nie rzucam słów na wiatr, oto filmik!


Ujęcie jest tragiczne, ale wszystko ważne dla ćwiczenia widać (chyba). Kontrast jest kiepski, więc w razie czego, to przy każdym powtórzeniu prostowałem łokcie.
Akcent, który w ostatnich tygodniach położyłem na dyscypliny wytrzymałościowe się mści. 13 dipsów to nie jest powód do dumy, ale przynajmniej wreszcie wróciłem do konfrontacji. A że teraz mam siłownię w piwnicy (właśnie dlatego aparat trzymał stojak pod sztangę, a w tle możecie podziwiać domowe przetwory, zapraszam kiedyś na degustację!*), to nie jest to moje ostatnie słowo: może dwudziecha do końca grudnia pęknie. Smile

*Sam nie lubię, dużo, dużo za słodkie.
#27

Bylon 13 ugięć zaliczone na dobry początek. Masz jeszcze 3 tygodnie na poprawienie wyniku. Czekam na kolejną próbę.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#28

Dołączę się Big Grin
#29

Leito ładny debiut na forum. 20 powtórzeń naliczyłem.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#30

Super ! Smile Czekamy na więcej !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości