Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień
#51

Co za siła!!!
Piękne wyczyny, szkoda tylko, że ich tak mało.

Zawaliłem sprawę na całej linii technicznej, bo na filmiku nie widać nawet łokci. Szczęście w nieszczęściu, że nie rywalizuję o żadne wyższe miejsca i chcę tylko jakoś minimalnie lepiej od samej wypowiedzi udokumentować pracę i poprawę. Wiem, że nie ma tu co zaliczać, bo nic nie widać, ale mogę uczciwie sobie zaliczyć 18 powtórzeń, z pełnymi wyprostami łokci i bez nóg z przodu. Smile (Filmik tak tylko na chwilę, po paru dniach usunę; może powinienem go w ogóle nie publikować, ale tak jakoś szkoda, żeby się całkiem zmarnował...).
Myślę, że do środy byłyby szanse na dwudziechę, ale niestety wracam do domu dopiero w Sylwestra, więc już nic nie nagram, bo nie mam gdzie.
Dzięki za bardzo fajne Konfrontacje, mam nadzieję, że w kolejnym miesiącu będą równie fajne i sympatyczne. Powodzenia w walce o podium!


Swoją drogą, ciekawe, czemu aparat mi wyostrzył obraz po 48 sekundach...
#52

Przecież tutaj nie chodzi tylko o to, żeby wygrać.
Głównie to możesz własnie pokazać jak robisz, dostaniesz ocenę, dostaniesz motywację do zrobienia więcej lub lepiej i robisz więcej i lepiej, chwalisz się czyli wstawiasz i jest siła, więc to jest jak najbardziej na plus, bez żadnego wygrywania ale z progresem ! Big Grin
#53

Wiem o tym świetnie i dlatego pozwalam sobie wstawić filmik na którym nic nie widać, poparty głównie tekstem. Smile Ale bardzo ładnie to napisałeś i zgadzam się w 100%, motywacja z tego jest świetna i wyniki się poprawiają!
#54

W Styczniowych konfrontacjach zmienimy trochę reguły będą 2 elementy do zaliczenia i jeden ilościowy.
Czyli aby zyskać więcej punktów nie wystarczy tylko natrzepać jak najwięcej powtórzeń, trzeba będzie opanować 2 proste elementy, dla tych którzy już zaczynają marudzić ,że nie mają miejsca niech szukają drążka czy gałęzi tak aby wykonać pełny zwis na drążku.

Gratulacje Bylon Smile myślę ,że warto też wprowadzić porady odnośnie treningu na "większą ilość powtórzeń".
#55

Bylon, specjalnie dla Ciebie ten wątek będzie otwarty jeszcze w styczniu. Chcę tu zobaczyć Twoje 20 powtórzeń.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#56

#57

adriano435 do konkursu zaliczone 19 powtórzeń mimo wykonania 20 z uwagi na przekroczony czas 1 minuty.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#58

Mam nadzieję, że godnie pożegnaliśmy stary rok Big Grin !
Nagrywane z balkonu, bo pokój jest za mały Big Grin

Konfrontacja Dudo


Konfrontacja SzczypioR
#59

Moje Drugie Podejście Smile
#60



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości