Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GI Kraków 29.11.2014
#21

(2014-11-16, 16:31)czillaut napisał(a):  Dostanę jakieś potwierdzenie na e-mail ?

Jeśli wysłałeś zgłoszenie mailem, jest to jednoznaczne z wciągnięciem Cię na listę.

Dla tych którzy jeszcze nie widzieli relacja z poprzedniego spotkania na zachętę Smile

#22

czy wstępna godzina rozpoczęcia i zakończenia kursu ulegnie zmianie? Jeśli są jakieś newsy to proszę o info.
#23

Wszystko pozostaje bez zmian Smile
#24

czy to jedno dniowe seminarium daje uprawnienia do nauczania gimnastyki ?

czy kurs dotyczy gimnastyki sportowej kobiet czy mężczyzn ?
#25

Jednodniowe seminarium nie daje uprawnień do nauczania gimnastyki. Ma jedynie poszerzyć horyzonty i uzupełnić wiedzę. Spotykamy się raz w miesiącu i za każdym razem poruszana jest inna tematyka. Tym razem będzie ona dotyczyła głównie gimnastyki męskiej ale w grudniu będziemy mieli spotkanie z wybitną specjalistka od gimnastyki żeńskiej.
#26

jeszcze tego by brakowało, by jednodniowy kurs dawał uprawnienia do prowadzenia zajęć z gimnastyki. W dobie deregulacji nie potrzebujesz żadnych papierków by prowadzić zajęcia

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#27

(2014-11-26, 16:58)Newcio napisał(a):  jeszcze tego by brakowało, by jednodniowy kurs dawał uprawnienia do prowadzenia zajęć z gimnastyki. W dobie deregulacji nie potrzebujesz żadnych papierków by prowadzić zajęcia

Dla mnie również to nie jest logiczne żeby jednodniowy kurs dawał uprawnienia
ale jednak jest nazwany kurs instruktorski a nie seminarium/warsztaty itd stąd moje pytanie
#28

Tutaj wyjaśnienie całości:
http://gimnastycy.pl/forum/watek-grupa-i...orska--630
#29

można jeszcze dzisiaj się zapisać?
#30

Jasne Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości