Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Październik 2k14 :)
#21

Na ilość.
#22

Coś poprawić w technice?
Narazie obraz może być krzywo ale się edytuje. Smile
#23

Wygląda na to, że poziomka nie pozioma tak jak i u mnie.
Moja rada jest taka, żebyś nauczył się robić wznosy nóg bez ciągnięcia plecami, tzn. z doświadczenia powiem, że jeśli wznosisz nogi do drążka i drążek nie jest przy kostce, tylko bardziej bliżej kolana, to wtedy pomagasz sobie plecami, ale to tylko moja osobista wskazówka.
#24

Nad dokładnością trzeba będzie jeszcze popracować, a na razie tak.
Proszę o korektę i przepraszam za brak "wizytówki".

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#25

(2014-10-12, 18:49)Chudini napisał(a):  Wygląda na to, że poziomka nie pozioma tak jak i u mnie.
Moja rada jest taka, żebyś nauczył się robić wznosy nóg bez ciągnięcia plecami, tzn. z doświadczenia powiem, że jeśli wznosisz nogi do drążka i drążek nie jest przy kostce, tylko bardziej bliżej kolana, to wtedy pomagasz sobie plecami, ale to tylko moja osobista wskazówka.
No rzeczywiscie, to się poprawi, chociaż Mrówek napisał, że minimum 90 stopni, mamy trochę więcej, więc nie wiem jak to byłoby rozpatrywane Smile Czasem odczuwalem, że ciągne to plecami ale rzadko robie wznosy i teraz zwróce na to uwagę. Dzięki Chudini.


Stary Człowiek i Może, dobre podciąganko Big Grin Chyba przerzucasz nogi za linię drążka/nie prostujesz się w biodrach w pozycji przerzutnej, aczkolwiek moje skromne oko nie musi być dobre Pozdrawiam Tongue
#26

Stary Człowiek i Może - Mistrzostwo !!
Też masz wspaniałą kondyche - Brawo !!
#27

Rysiu jak zwykle rozwalił system Smile
#28

bartez2939 - chodzi tutaj o mocne wychylenie się do tyłu które powoduje większe zaangażowanie mięśni pleców, a właśnie o to chodziło nam w tym ćwiczeniu ponieważ jest to wprawka do wagi przodem Smile.
Zaliczam 3 powtórzenia na dobry początek, czekam na poprawę poziomki i łokci !

Stary Człowiek i Może - Zwróć uwagę na sylwetkę w zwisie przerzutnym, innymi słowy spójrz na stopy i staraj się nie przekraczać nogami drążka.
Zaliczamy 10 powtórzeń i oczywiście czekamy na więcej !

Chudini z faktu ,że ćwiczenie jest wyjątkowo trudne a pierwszy podjąłeś wyzwanie zaliczam 3 powtórzenia !
#29

Dzięki Panowie za uznanie i miłe słowa - to zawsze motywuje - postaram się poprawić jakość, a może i ilośćConfused

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#30

@Mrówek po co są te zasady skoro i tak zaliczasz mimo wyraźnych błędów?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości