Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Październik 2k14 :)
#11

Postaram się dołączyć Smile Ciężkie to ćwiczenie ale zobaczymy.
#12

Wrzucam, ale jestem nie zadowolony, bo nie wiedziałem, że tak nie dociągnąłem zwisu, straciłem ostatnio wyczucie poziomu...
#13

Chudini jak zawsze nie zawiodłeś mnie i podjąłeś wyzwanie jako pierwszy ! Za to masz u mnie pełen szacunek. Niestety nie mogę zaliczyć żadnego powtórzenia ponieważ wszystkie jak sam zauważyłeś były nie poprawnie wykonane. Oczywiście wielki rep leci dla ciebie i czekam na wyczyszczoną wersje !
#14

Też bym żadnego nie zaliczył, poprawię oczywiście, najszybciej jak bd miał dostęp do drążka na powietrzu.
#15

Będę wyczekiwał twojego filmu o wschodzie słońca Smile
#16

O Cholerka - To ćwczenie jest podstawą, cały czas sie zastanawiam - dlaczego jeszcze nie ma 11000 filmów- . Pozdrawiam Ojciec...
#17

Ojciec, dołączysz?
#18

@Mrówek - jakieś szczegóły co do techniki może podasz?
z tego co się orientuję to w zwisie przerzutnym nie powinno się przenosić nóg poza linię drążka. Czy jakieś odjęcia za zbyt mocne wychylenia przy wznosie nóg do drążka czy można odchylać się dowolnie? itp

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#19

Technika up.
#20

Robimy to na ilosc? Czy np. dwa, trzy razy?

kp


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości