Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Al Kavadlo - Rozciaganie Granic
#11

naprawdę kupujecie MH? Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#12

ja przeglądam w sklepie i zawsze to samo
#13

Jajaja, teraz wszyscy się będą tłumaczyć. Big Grin

Co do książki Ala, to mam ukradzioną jakiś czas temu z neta angielską wersję, ale jeszcze nie przejrzałem za bardzo. Aczkolwiek po zdjęciach nie widzę niczego, czego byście wcześniej nie znali. Wink

+ myślę, że może być spoko dla osób, które nie mają jakichś wygórowanych celów gibkościowych.

W sumie to rozważę kupno polskiego wydania.
#14

Kiedyś kupowałem Tongue Dużo ciekawych ćwiczeń zaczerpnąłem,ale teraz preferuje bardziej fachową literaturę
#15

"+ myślę, że może być spoko dla osób, które nie mają jakichś wygórowanych celów gibkościowych."

To w jakim celu kupować książkę o rozciąganiu podskocz do szkoły i poproś nauczyciela WF-u o porady na temat rozciągania Smile. Taniej, bezpieczniej, z pokazem i jeszcze nowe znajomości Big Grin
#16

Przyszła mi bodajże we wtorek najnowsza książka Ala i muszę Wam powiedzieć, że merytorycznie to chyba jego najlepsza książka.
Przede wszystkim bardzo fajny wstęp Elliot'a Hulse, ale później nie jest wcale gorzej. Al poruszył kilka ciekawych tematów, całkiem mądrze wyjaśnił role prawidłowego oddechu i jego ogromnym znaczeniu podczas ćwiczeń. Zaproponowane ćwiczenia raczej standardowe, bez szału, mocno inspirowane Jogą, o której zresztą Al sporo pisze... Ciężko jednak uznać to za minus.
Praktycznie każde rozciągające ćwiczenie opisane przez Ala ma przytoczony swój "odpowiednik kalisteniczny", ma to nam dać świadomość, w których konkretnie ćwiczeniach odczujemy korzyści z poprawy mobilność.

Jeśli chodzi o wizualną stronę książki to nie różni się niczym od poprzednich. Mnie się nie podoba, bo nie lubię takich klimatów.

Reasumując jest całkiem dobrze, tym bardziej, że książkę można kupić już od 20zł - w tej cenie uważam, że warto. Smile

[Obrazek: logo.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości