Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Zaduszki' gimnastyczne
#31

No to powinienem byc jasne że mogę wcześniej tylko szkoda tracić trenringu ewentualnie jak ktoś ze Szczecina to można autem tylko samemu jechać to nie opłacalne jeszcze sprawdzę dokładniej pociągi
#32

Są jeszcze miejsca? Jeśli tak to widzimy się w Bydgoszczy...

[Obrazek: logo.png]
#33

Oczywiście Smile
Wyślij mail na adres gimnastycy.pl@gmail.com
#34

Czy ktoś będzie jechał z Warszawy i będzie można się z nim zabrać do Bydgoszczy?
#35

to samo pytanie kto jedzie z Warszawy ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#36

Hej

zbieram zamówienia na odżywki:

http://gimnastycy.pl/forum/watek-wesprzy...ana-cecota

Lista produktów znajduje się powyżej, w razie czego postaram się wziąć:

15 x saszetek high kick
15 x saszetek thermo pump jeśli będą dostępne bo ostatnio ich nie było, jutro się dowiem co i jak
3 x Puszka BCAA Plus
2 x Puszka High Kick
2 x Puszka CreaFight
2 x Puszka Thermo pump

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#37

Weź dla mnie magnez Smile
#38

ok zapisane

Będzie thermo-pump w saszetkach

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#39

Witam wszystkich

Z powodów rodzinnych nie będę mógł uczestniczyć na seminarium w Bydgoszczy.
Oczywiście oferta specjalna na sprzęt MTidea.pl obowiązuje.

Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat, który będzie zarazem kluczem do oferty specjalnej na nasz sprzęt.
Należy wysłać mailem skan certyfikatu na : biuro@mtidea.pl

Po szybkiej weryfikacji, odeślemy wiadomość zwrotną o zniżkach i cenach specjalnych.

Życzę udanego seminarium.

Serdecznie pozdrawiam
Maciej Sołtys
tel. 609 789 579
www.mtidea.pl
biuro@mtidea.pl
#40

Dobra kiepsko u mnie z czasem Ale będę wyśle maila w nocy bo teraz idę na trening sorry za nie pewność z mojej strony Ale byłem nie zdecydowany do końca gdyż mam powrót o 5 w nocy ale trudni będę z wami czy jest osoba która by mi pomogła z transportem będę o 13 30 na peronie jak co a wiem że na salę jest trochę drogi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości