Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Zaduszki' gimnastyczne
#21

no dobra ok, rozgrzewka zawsze obowiązkowa Wink i rzeczywiście może być męcząca

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#22

(2014-10-02, 22:42)Dawidzachpom napisał(a):  możliwe że będe jednak pociag powrotny mam o 18.41...

Możesz wyjść wcześniejSmile

(2014-10-03, 17:01)Korzeń napisał(a):  Mam pytanie. Nigdy nie byłem na takim seminarium i nie mam pojęcia jak wygląda. Niestety okazuje się że dzień później mam zawody (pierwsze po długiej przerwie) myślicie że mogę wystartować czy będę przemęczony lub obolały?

Jeśli będziesz brał aktywny udział w całej imprezie, to będziesz nazajutrz padnięty. Ale nikt nie będzie stał nad Tobą z pistoletem i gonił do ćwiczeń. Jeśli na drugi dzień masz zawody, to po prostu potraktuj seminarium głównie jako miejsce do zdobycia wiedzy.
#23

Cześć! Słuchajcie ja się zgłosiłam do grupy kobiecej, jeżeli macie dużo miejsc mogę rozpromować to na mojej stronie Pole Dance Studio Świecie, do Bydgoszczy mamy 35 min. drogi więc myślę, że by się zebrało kilka Pań. Tylko teraz pytanie czy macie jeszcze miejsca. Pozdrawiam !
#24

Pewnie :-) zapraszamy ;-)

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#25

(2014-10-09, 12:28)Paula2 napisał(a):  Cześć! Słuchajcie ja się zgłosiłam do grupy kobiecej, jeżeli macie dużo miejsc mogę rozpromować to na mojej stronie Pole Dance Studio Świecie, do Bydgoszczy mamy 35 min. drogi więc myślę, że by się zebrało kilka Pań. Tylko teraz pytanie czy macie jeszcze miejsca. Pozdrawiam !

Hej poszło info do Studiów w Bydgoszczy, Warszawa powinna się zebrać, także jak macie chęci i chcecie się czegoś dowiedzieć jak wygląda Pole Dance z punktu gimnastycznego i jakie ćwiczenia gimnastyczne mają przełożenie na Pole Dance + ćwiczenia pod Pole Dance mojego autorstwa ( współpracuję z jednym ze studiów ) zapraszam

Prosimy koniecznie o zgłoszenia na maila

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#26

(2014-10-09, 20:41)Newcio napisał(a):  
(2014-10-09, 12:28)Paula2 napisał(a):  Cześć! Słuchajcie ja się zgłosiłam do grupy kobiecej, jeżeli macie dużo miejsc mogę rozpromować to na mojej stronie Pole Dance Studio Świecie, do Bydgoszczy mamy 35 min. drogi więc myślę, że by się zebrało kilka Pań. Tylko teraz pytanie czy macie jeszcze miejsca. Pozdrawiam !

Hej poszło info do Studiów w Bydgoszczy, Warszawa powinna się zebrać, także jak macie chęci i chcecie się czegoś dowiedzieć jak wygląda Pole Dance z punktu gimnastycznego i jakie ćwiczenia gimnastyczne mają przełożenie na Pole Dance + ćwiczenia pod Pole Dance mojego autorstwa ( współpracuję z jednym ze studiów ) zapraszam

Prosimy koniecznie o zgłoszenia na maila

ok ale to normalnie do tej grupy kobiecej mamy się pozgłaszać? Pozdrawiam
#27

(2014-10-09, 22:33)Paula2 napisał(a):  
(2014-10-09, 20:41)Newcio napisał(a):  
(2014-10-09, 12:28)Paula2 napisał(a):  Cześć! Słuchajcie ja się zgłosiłam do grupy kobiecej, jeżeli macie dużo miejsc mogę rozpromować to na mojej stronie Pole Dance Studio Świecie, do Bydgoszczy mamy 35 min. drogi więc myślę, że by się zebrało kilka Pań. Tylko teraz pytanie czy macie jeszcze miejsca. Pozdrawiam !

Hej poszło info do Studiów w Bydgoszczy, Warszawa powinna się zebrać, także jak macie chęci i chcecie się czegoś dowiedzieć jak wygląda Pole Dance z punktu gimnastycznego i jakie ćwiczenia gimnastyczne mają przełożenie na Pole Dance + ćwiczenia pod Pole Dance mojego autorstwa ( współpracuję z jednym ze studiów ) zapraszam

Prosimy koniecznie o zgłoszenia na maila

ok ale to normalnie do tej grupy kobiecej mamy się pozgłaszać? Pozdrawiam

napisz swoje zgłoszenie na maila, żebyśmy wiedzieli mniej więcej ile osób będzie Twoje koleżanki również jeśli mogą. A na miejscu się zbierzecie i będę Was prowadził

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#28

proszę jeszcze o informację czy mamy czekać na potwierdzenie zgłoszenia? Część urywa się z pracy i chce mieć pewność, że będzie dla niej miejsce.
#29

(2014-10-09, 12:28)Paula2 napisał(a):  Cześć! Słuchajcie ja się zgłosiłam do grupy kobiecej, jeżeli macie dużo miejsc mogę rozpromować to na mojej stronie Pole Dance Studio Świecie, do Bydgoszczy mamy 35 min. drogi więc xmyślę, że by się zebrało kilka Pań. Tylko teraz pytanie czy macie jeszcze miejsca. Pozdrawiam !

Serdecznie zapraszamy Smile

(2014-10-10, 16:31)Paula2 napisał(a):  proszę jeszcze o informację czy mamy czekać na potwierdzenie zgłoszenia? Część urywa się z pracy i chce mieć pewność, że będzie dla niej miejsce.

Będzie Smile
#30

Potwierdzam ! Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości