Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kto potrafi elementy poziomu 1?
#1

Dziewczyna na filmie pokazuje wybrane elementy poziomu 1:
* przewrót w przód i tył
* cartwheel/gwiazda
* mostek

Umiecie? :)

Moja gwiazda budzi raczej uśmiechy politowania a mostek nie istnieje.
Przewrót w tył ostatnio robiłem w podstawówce...

Szukanie przyczyn niepowodzenia przy mostku ujawniło u mnie niepokojące wady postawy i patologiczne braki mobilności stawów.

Fajnie robić postępy na kółkach, ćwiczyć wagi i wejścia ale bez tych podstaw chyba gimnastyka nie istnieje. Zaczynam boleśnie odczuwać jak trudny to jest sport i jak wiele trzeba pracy ...
#2

To przecież dziecko- stawy elastyczne , jak u kotaTongue, nie wiem ile masz lat , ale stawy boleśnie sztywnieją z wiekiem, ale tu na forum jest kilka ćwiczeń do rozruszania stawów a to chyba najważniejsze , żeby nie zrobić sobie krzywdy
#3

dlaczego to jest w konfrontacjach? Potrafię, choć najtrudniej jest z gwiazdą bo odczuwam ból bo trochę przesadziłem z rozciąganiem pewnego dnia i coś sobie zerwałem. Głupota boli.
Mostek można dopracowywać długimi latami, pomimo że zrobię na prostych nogach złączonych to słabo to wygląda.
#4

przeniosłem wątek.
i nie gwiazda tylko przerzut bokiem.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

Wg mnie słaby jej przewrót w tył ; p Nogi jakieś takie rozlazłe i nie proste. I to przejście przez głowę jakieś takie mało płynne.
#6

Silver, będziesz mógł podszkolić te elementy na najbliższym seminariumSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości