Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Relacja Bydgoszcz
#1

#2

Ogladajac mialem gula, ze mnie nie bylo. Choc umiejetnosciami nie dorownuje Wam do piet, ale zapalem nadrabiam, to mam nadzieje, ze dolacze na kolejnych. Choc bede zawalidrogą to naucze sie teorii, a dzieki temu lepiej wyjdzie praktyka.

Tak wiec do nastepnego!

Wysłane za pomocą TapaTalk
#3

Jacku może jakiś kalendarzyk poprowadzić w sensie bez komentarzy, zamknięty temat i wprowadzać tylko aktualizacje, może to być ciekawy temat do aktualizacji, typu seminarium grudzień Gdańsk status: niepotwierdzone. Hot topic może być Smile

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#4

Powadzi, wszyscy kiedyś zaczynaliśmy ! Więc tym wcześniej zaczniesz tym szybciej nas dogonisz Smile do zobaczenia !
#5

(2014-09-19, 21:41)Newcio napisał(a):  Jacku może jakiś kalendarzyk poprowadzić w sensie bez komentarzy, zamknięty temat i wprowadzać tylko aktualizacje, może to być ciekawy temat do aktualizacji, typu seminarium grudzień Gdańsk status: niepotwierdzone. Hot topic może być Smile

Co na to inni?
#6

(2014-09-20, 07:25)zahir napisał(a):  Co na to inni?
Dla mnie to jest świetny pomysł - mając info z dużym wyprzedzeniem łatwiej będzie się przygotować na wyjazd. Smile
#7

Pomysł Newcia jest bardzo dobry, jestem na Tak Smile

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości