Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[oddzielony] Rozgrzewka w domu by Jakub
#1

Marcin88 po co ? Skoro masz Sommera, metody Pavla Tsatsouline'a wszystko zostało powiedziane, polska gimnastyka jest 100 lat za murzynami, nic dziwnego że umiera

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#2

(2014-09-14, 20:41)Newcio napisał(a):  Marcin88 po co ? Skoro masz Sommera, metody Pavla Tsatsouline'a wszystko zostało powiedziane, polska gimnastyka jest 100 lat za murzynami, nic dziwnego że umiera

To rzuć robotę i zajmij się czymś innym.

Po to jest to forum aby wspólnie wypracować zalążek gimnastyki, nie wyczyn, ale podstawy, gdzie dzieci osób, które tutaj są, miały mocne podstawy w rodzicach aby trenować ten sport właśnie a nie inny.
Bez względu na to, czy wypowiada się tu zawodnik czy pasjonat, każdy kto to czyta może odnieść tylko i wyłącznie do siebie, poprzez forum nie wytrenujesz zawodników, wrzuć na luz i dziel się wiedzą ile wlezie, bo procent tego będzie w przyszłości, nie teraz.
#3

Rozmowa chyba trochę nie trzyma się tematu. Wróćmy do meritum, czyli czynów i osiągnięć i przykładu, zamiast gadać o powszechnym stanie stanie służby zdrowia czy innych podobnych nonsensach związanych z ustrojem.
#4

(2014-09-14, 21:01)Adam.Kalman napisał(a):  
(2014-09-14, 20:41)Newcio napisał(a):  Marcin88 po co ? Skoro masz Sommera, metody Pavla Tsatsouline'a wszystko zostało powiedziane, polska gimnastyka jest 100 lat za murzynami, nic dziwnego że umiera

To rzuć robotę i zajmij się czymś innym.

Po to jest to forum aby wspólnie wypracować zalążek gimnastyki, nie wyczyn, ale podstawy, gdzie dzieci osób, które tutaj są, miały mocne podstawy w rodzicach aby trenować ten sport właśnie a nie inny.
Bez względu na to, czy wypowiada się tu zawodnik czy pasjonat, każdy kto to czyta może odnieść tylko i wyłącznie do siebie, poprzez forum nie wytrenujesz zawodników, wrzuć na luz i dziel się wiedzą ile wlezie, bo procent tego będzie w przyszłości, nie teraz.
Newcio.. Ja jestem totalnym amatorem.. nie znam angielskiego by czytać Sommera, ani żadnej książki Pavla też nie czytałem.. Forum jest jedynym źródłem wiedzy o gimnastyce i jej treningu.Pewnie jest dużo ludzi podobnych więc nie dziw się że chciałbym czytać merytoryczne posty na temat a nie przekopywać się przez kłótnie.. Gość nagrał dobry materiał, szacun.Ci którzy mają wiedzę powinni się dzielić spostrzeżeniami, coś dodać, rozwinąć temat tak jak Adam.Pozdrawiam Smile
#5

(2014-09-14, 19:28)Mrowek napisał(a):  "Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu". Johann Wolfgang von Goethe
Najs Big GrinCool

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości