Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje wrzesień "Rozkręcamy się"
#41

ładnie Adrian, tylko brakuje Ci podporu tyłem, bo biodra masz strasznie nisko, jak przy poziomce praktycznie, ale brawo za wstawkę.

Dajcie w następnym miesiącu ćwiczenie co można na drążku w futrynie zrobić, to myślę, że wiele osób weźmie udział.
#42

próba na ostatnią chwilę Wink
Z lekkim bólem, i mizerną techniką Sad 3 tygodnie od skręcenia łokcia.


#43

film prywatny

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#44

Już powinno być ok.
#45

Rassio nieźle wykręciłeś!!! 10×0,5pkt za załamanie nóg i ugięcie kolan, 6×0,5 pkt za "wypadnięcie" rąk z jednej linii. Wynik ogólny: 51 pkt. Gratuluję! Bardzo wysoko postawiłeś poprzeczkę Smile
#46

Dzięki Wink 5pkt nie wiele, ale zawsze coś Wink
#47

Szału nie ma , tym bardziej rąk w jednej lini - zwalił bym na wiadro, ale nie ogarnąłem innego więc cieszyłem się z tego Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#48

zawalona sprawa Big Grin... jedno wiadro zepsułem a drugie się wyginało i nie obracała się lina... Big Grin... ale fajnie, że coś się w temacie ruszyło pod koniec Smile
#49

Próbowałem jeszcze w domu coś nagrać, ale ostatecznie też połamałem wiadro xD

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#50

Dudo brawo za wstawkę, a nie utrzymałeś rąk w jednej linii, bo tak jak większość i ja na początku, próbowałem oderwać jedną rękę tylko na chwilę, aby tylko biodrami przejść, a to trzeba przerzucić ciężar ciała na jedną rękę, a drugą oderwać, na dłuższy trochę czas + dynamika w tym ćwiczeniu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości