Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paul Wade - C Mass! Nowa książka.
#1

Jesienią będzie miała miejsce premiera kolejnej książki Paula Wade - "C-Mass", na którą wielu pewnie czeka. Na razie w roboczej okładce.
Okładka na masę! Big Grin
#2

Jaram sie Cool

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#3

W końcu będę wiedział jak dopakować robiąc 3 pompki tygodniowo Big Grin
Swoją drogą mogli wziąć na okładkę jakiegoś Hannibala a nie Ala Kowadło, który jakimś koksem nie jest Wink

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#4

(2014-09-03, 10:18)Michał napisał(a):  Swoją drogą mogli wziąć na okładkę jakiegoś Hannibala a nie Ala Kowadło, który jakimś koksem nie jest Wink
To samo pomyślałem Tongue Foto specjalnie tak zrobione, żeby się wydawało, że jest duży. Tongue
#5

U nas jeden z uzytkownikow rozpoczal trening tym planem: http://kalistenikapolska.pl/index.php?/t...e---Galdor.

Mozna podgladnac jak wyglada plan w niektore dni.
Sa tam cwiczenia budujace "mase" takie jak kruk, czy pompki na palcach Smile

Wysłane za pomocą TapaTalk
#6

australian pull ups ? ćwiczenia z ciężarem własnego ciała na masę ? ech czego to ludzie nie wymyślą

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#7

Ja tylko mam nadzieję, że Paul Wade pójdzie torem uzupełniania treningu części ciała pominiętych w poprzednich książkach. Ostatnio zajął się przedramionami, palcami, łydkami i karkiem. Ciekawi mnie co wymyśli do treningu uszów, włosów, pachwin, nosa a kto wie może i penisa Smile
#8

Robię te ćwiczenia!!! Czy to znaczy, że wkrótce będę wielka???
#9

Nie cwiczenia sprawiaja, ze jest sie "wielkim", lecz odpowiednia dieta.
Ksiazki tego typu maja tylko jedno zadanie - przyniesc zysk autorowi i wydawcy.
Odnosnie budowania masy jest mnostwo lepszych ksiazek, dlatego "trener" Wade uzywa cietego jezyka, bo w dzisiejszych czasach forma jest niestety wazniejsza od tresci dla zwyklego konsumenta.

Nie martw sie, nie bedziesz wygladala jak Hulk w damskiej wersji Smile

Wysłane za pomocą TapaTalk
#10

wielkim sie jest, jak sie urodzi wielkim... innego sposobu nie ma.

kp


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości