Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gimnastycy.pl jadą na Street Workout Poland Championships 2014 w Rzeszowie!
#61

ahh Baityk to szaleniec^^

Mrowek, w przyszlym roku bedzie lepiej, nie ma co sie spinac nad zawodami, takie imprezy to tylko zabawaSmile wiem jak to jest, kazdy trenuje intensywnie bo chce ze swojej pasji w przyszlosci wyzywic rodzine, chce byc najlepszy, chce byc w swojej dziedzinie w pewien sposob rozpoznawalny. Niestety w Polsce nie ma szans na takie opcje. Wówczas kiedy, osoba zda sobie z tego sprawe, bedzie czerpac 100% przyjemnosc z tego co robi, inaczej bedzie ciagle w pogoni za czyms co nie istnieje. Otworzcie umysl i cieszcie sie z tego co robicieSmile

Co do samych zawodow, niestety SW jest mloda dyscyplina w Polsce i zasady sa dosc ogolne, lub wlasciwie zasad punktowania danych elementow nie maTongue Wiem bo przeciez bylem sedzia.... Punktacja jest dosc subiektywna, kazdemu podoba sie co innego i punktuje inaczej, to niestety wprowadza pewien chaos w takie imprezy.
#62

Dokładnie tak jest, ale fakt jest jeden ,że niema wszechstronności liczą się konkretne elementy i tyle Smile
Już na fanpage będzie dostępny występ Daniela mojego kolegi z Katowic sami ocenicie Smile
#63

Mrówek gratuluję występu. Pierwsze śliwki robaczywki.
Pisałeś o stresie - takie miałem właśnie wrażenie, że się spiąłeś za bardzo. Ale nic to! Masz kolejne doświadczenie, wiesz czego się spodziewać i jak przygotować na następny raz.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#64

E tam, trema, stres to normalne, zwłaszcza jak się nie ma wielu startów za sobą. Każde doświadczenie jest na plus.
Ja kiedyś zawaliłem finał mistrzostw Polski w wioślarstwie ze stresu Big Grin
#65

Ponieważ ja nie raz trenowałem z Mrówkiem i znam jego możliwości, stwierdzam, że stres mocno go zjadł. Ale wiem, że jest ambitny i następnym razem złamie system Smile
#66

Obejrzałem wreszcie filmik od Mrówka, za trudny układ dałeś w sensie za dużo elementów, ale jak już ktoś wcześniej napisał, bądź sam doszedłeś do wniosku 2-3 elementy na przyrządzie i następny, więc najwięcej do powiedzenia mają wtedy elementy statyczne, albo jakiś kozak typu 360 w tylnym zamachu do podporu Wink

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#67

Tutaj bardzo fajny wg mnie wystep z mistrzostw reprezentanta sw poznań. Co o tym wystepie sadzicie?


"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#68

Latanie słabo, angel prawie z prostych rąk(mega) reszta nic wielkiego, ale Tatar to jest osoba, która na drążku robi piękne muscle upy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości