Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wesprzyjmy Sebastiana Cecota
#21

Gorąco zachęcam do włączenia się w tą akcję. Zwłaszcza, że sprawdziłem te suplementy na sobieSmile
#22

Stosował ktoś zarówno ThermPump jak i High Kicka? Chodzi mi o ich porównanie, jeśli ktoś by mógł się wypowiedzieć. Bo obu chyba się nie opłaca brać (mają w sumie podobne działanie i kosztują nie mało Smile )
ThermPump daje tzw. kopa? Bo szukam czegoś, co by mi pomogło również z koncentracją i utrzymaniem poziomu skupienia na tenisie, bo czasami "śpię" na treningach, ale poza tym efektem, ThermPump jakoś bardziej do mnie przemawia.
#23

Lepszy będzie highkick Smile Ja stosowałem red fastera najczęściej ale to już inna firma..
#24

Wylfryd miałem zarówno Thermo Pump jak i High Kick(obydwa miałem po dwie próbki, czyli po 4 porcje), ten pierwszy daje lekką pompę i podnosi temperaturę ciała, po tym drugim miałem lekkie pobudzenie i nic po za tym. Miałem też Show Time 2.0(całą puszkę) i tutaj już było dużo lepiej, fajna pompa, dobre pobudzenie i koncentracja. W zupełności powinna ci wystarczyć kofeina + guarana, ewentualnie jakiś lekki spalacz, który w składzie ma substancje pobudzające.
#25

Właśnie dlatego myślałem o ThermPumpie - z tego co wiem, to jest to również spalacz. Myślałem, że będzie się dało upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości