Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stanie na rękach
#11

Wiem jak powinno się robić, jak barki powinny być ustawione wzrok gdzie, tylko u mnie leżał problem w tym, że nigdy nie potrafiłem spiąć brzucha, ciągle nad tym pracuję, a na otworzenie w barkach przyjdzie pora, tak poglądowo tylko wrzuciłem. Jak otworzę bardziej barki i patrzę przez brwi to ciężko mi brzuch spiąć i banan jest(powoli dam radę nie pali mi się):
#12

Jasne. A ćwiczysz sylwetki pod stanie na rękach? Bardzo pomagają zarówno na spięcie brzucha, jak i łapanie prawidłowej sylwetki.
#13

(2014-10-26, 21:18)zahir napisał(a):  Jasne. A ćwiczysz sylwetki pod stanie na rękach? Bardzo pomagają zarówno na spięcie brzucha, jak i łapanie prawidłowej sylwetki.

A czy sylwetki pod stanie na rękach są to inne sylwetki niż te które przedstawił Newcio w osobnym temacie?
#14

Pomagają, tyle że w pozycji odwróconej to już inna bajka to przełożyć.
#15

(2014-10-26, 21:40)Marcin88 napisał(a):  
(2014-10-26, 21:18)zahir napisał(a):  Jasne. A ćwiczysz sylwetki pod stanie na rękach? Bardzo pomagają zarówno na spięcie brzucha, jak i łapanie prawidłowej sylwetki.

A czy sylwetki pod stanie na rękach są to inne sylwetki niż te które przedstawił Newcio w osobnym temacie?

Newcio ogólnie zaprezentował trening sylwetek. Nie wszystkie z nich przekładają się na stanie na rękach.
#16

Można podzielić:
Sylwetki ogólne - wzmacniające ciało pod kątem ogólnym.
Sylwetki specjalne - które przekładają się pod konkretne elementy, między innymi są to sylwetki do stania na rękach które w większości wykonujemy do góry nogami Smile.
#17

Podstawową do stania na rękach będzie ta którą kiedyś mieliśmy w Konfrontację chyba. Stanie na rękach przy ścianie, brzuchem do ściany, dotykamy jej tylko czołem i palcami stópSmile
#18

Mały update jeśli ktoś chcę spojrzeć jak mi idzie. (0:25 to specjalnie miało być przerzucenie nóg do przodu kąt 90 stopni, ale myślałem, że nic za mną zbytnio nie ma i nie zahaczę)

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#19

Długo trenujesz ten handstand ? Wg mnie jest ładny progres. Ja też trenuję pod stanie na rękach ale u mnie dopiero początkiSmile
#20

jak dla mnie brak wyciągnięcia w barkach tyle, że u mnie na Legii wymaga się by było stanie z maksymalną "blokadą" w barkach, tak że czuje się łopatki ( wystąpi wtedy niewielki łuk na plecach )

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości