Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stanie na rękach
#41

Ulubiona zawodniczka może liczyć na jakieś specjalne względy trenera? ;P
#42

Nie, jednak może otrzymać tytuł ulubionej zawodniczki Big Grin
#43

Mrówa, wiele jeszcze do zrobienia u większości.
#44

(2015-04-08, 23:39)Mrowek napisał(a):  
Jak pisałeś, że ludzi robią olbrzymie postępy u Ciebie na zajęciach w staniu na rękach spodziewałem się czegoś więcej, bo większość wygląda jakby pierwszy raz wchodziła do stania na rękach, 0 pojęcia jak to zrobić, kopią i próbują złączyć nogi, dziwna metoda. Jeśli nie ma balansu w nożycach to nie będzie go również jak złączą nogi, ale dlaczego ja to piszę? sam nie wiem. Druga sprawa to PPT i to, że każdy się trzęsie jak szalony, gdzie spięcie i kontrola? Teraz zaczynam wątpić w to czy hollow body mi potrzebne, jak widzę takie filmiki. (to nie ma być hejt, napisałbym to każdej innej osobie która by uważała że zrobiła olbrzymi postęp i "umie" stać)

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#45

Chudini na twoich filmach widac postep
uwzglednij Twoj staz treningowy i przyrownaj do kolegow z filmu Mrowka
wstawiles filmik i poprosiles o ocene, rozumiem ze mozesz byc sflustrowany nia bo ciezko pracowales nad tym
ale chya lepiej ze ktos wytkana bledy i powiedzial prawde moze troszke brutalnie, ale chyba lepsze to niz cukiernica
mnie tez Rafal opierdzieli jak cos robie zle, ale wowczas razem staramy sie rozwiazac problem
dzieki niemu mam motywancje do dalszej ciezkiej pracy ( Dzieki )
wiec chyba nie ma sie co obrazac i wysylac sobie uprzejmosci,
omowcie razem temat a napewno znajdziecie rozwiazanie
wiadomo ze zazwyczaj lepiej pracuje sie na zywo niz na odleglosc wiec moze zachaczysz o seminarium i uda sie wam popracowac bez spiny Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#46

Stażu nie ma co uwzględniać. Albo coś się ćwiczy dobrze, albo byle jak. Wrzucać kogoś na głęboką wodę, jeśli ktoś nie umie pływać to ekstremalna nauka. A mam takie wrażenie oglądając ten filmik.

Co do dalszej części komentarza mogę napisać tylko, że jak widać cały czas się poprawiam i zrobiłem mega postęp, jedno z najbardziej prostych HS jakie ostatnio widziałem. Jedyne "ale" to jest, że bez hollow body, choć to nie jest błąd.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#47

Chudini, chyba za bardzo się napinasz. Mrówek prowadzi zajęcia od dwóch miesięcy. Wrzucił filmik ze stanem wszystkich a nie tych najlepszych. Daj mu miesiąc żeby mógł wrzucić filmik z postępów i dopiero będzie można coś powiedzieć.
#48

No i dobrze, że wszystkich, ale czemu nie przy ścianie jak jest taki poziom. To Mrówek napisał, że wrzuci filmik i ludzie robią olbrzymie postępy i sam ocenię, więc oceniłem. Dobra czas zrobić głęboki oddech i się uspokoić Smile

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#49

(2015-04-09, 14:13)Chudini napisał(a):  Jak pisałeś, że ludzi robią olbrzymie postępy u Ciebie na zajęciach w staniu na rękach spodziewałem się czegoś więcej, bo większość wygląda jakby pierwszy raz wchodziła do stania na rękach, 0 pojęcia jak to zrobić, kopią i próbują złączyć nogi, dziwna metoda. Jeśli nie ma balansu w nożycach to nie będzie go również jak złączą nogi, ale dlaczego ja to piszę? sam nie wiem. Druga sprawa to PPT i to, że każdy się trzęsie jak szalony, gdzie spięcie i kontrola? Teraz zaczynam wątpić w to czy hollow body mi potrzebne, jak widzę takie filmiki. (to nie ma być hejt, napisałbym to każdej innej osobie która by uważała że zrobiła olbrzymi postęp i "umie" stać)

Ponieważ dokładnie tak było, niektórzy pierwszy raz wykonywali stanie na rękach samodzielnie, ba nawet większości jeszcze nie tłumaczyłem jak ma to wyglądać i szczerze jestem zadowolony z faktu ,że niektórym udało się ustać Smile.
Stanie na rękach z postawy polega na wymachy nogą do stania a następnie dołączeniu drugiej.

Bądźmy szczerzy jeśli stanie na rękach to głęboka woda to czym tak naprawdę będą elementy grupy C i D ? Smile

Moja grupa jest na etapie nauki stania na rękach i wchodzenia do stania "siłą" czyli z podporu przodem wchodzą do stania na rękach. Oczywiście pod ścianą sylwetki będą bardzo dobre a u niektórych idealne, jednak cieszy mnie taki mały sprawdzian a dla nich będzie jeszcze lepsza motywacja po efektach jakie będą w maju.

Tak na przyszłość Chudini nie oceniaj czyjegoś poziomu swoją miarą, sam tego przecież tak bardzo nie lubisz.
#50

Głęboka woda, jeśli ktoś nie ma o tym pojęcia, tak jak ja na filmiku który wrzucałem z lutego tamtego roku. Ja wtedy kompletnie nie miałem pojęcia o staniu i to była głupota, trzeba było od razu ćwiczenia przy ścianie katować do skutku, ale zamiast tego wolałem narzekać, że inni mają łatwiej i ja jestem w słabej pozycji żeby się tego nauczyć i dopiero po ponad pół roku zacząłem od nowa jak należy (oczywiście to minusy nauki samego siebie, plus wtedy mi to było nie potrzebne).
Jak to gdzieś napisałem: stania na rękach nie są w stanie nauczyć się tylko Ci, którzy odpuszczają. Indywidualna sprawa jak kto szybko się nauczy.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości