Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plany na przyszłość - poziomy, zawody
#1

[MOD]Wydzieliłem z wątku http://gimnastycy.pl/forum/watek-gimnast...ospinanego [/MOD]

Na problemy ze słabo rozciągniętymi barkami zwis tyłem i ćwiczenia mobilnościowe. Pracujemy właśnie nad usystematyzowaniem poziomów gimnastyki i na każdym z nich będą ćwiczenia mobilności. We wrześniu powinny się pojawić filmy instruktażowe.
#2

Coś jeszcze Jacku macie ciekawego w planach, bo teraz rozpaliłeś moją ciekawość Smile ?

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#3

walczymy o amatorskie mistrzostwa Polski, w przyszłym roku jest duża szansa Wink

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#4

Tak, w sprawie zawodów rozmawiałem już wstępnie z V-ce Prezesem PZG. Jest zainteresowany tematem ale trzeba jeszcze omówić szczegóły. I przede wszystkim wyszkolić zawodników którzy będą mogli startować. Między innymi temu ma służyć opracowanie poziomów gimnastyki Smile
#5

czyli ćwiczenia, które trzeba wykonać? a przygotowywać mamy się już sami, tak?
#6

raczej lista ćwiczeń, które są mile widziane, tak żeby każdy miał szanse zdobyć punkty i liczyć się w rankingu, oczywiście elementy z wyższej półki będą dodatkowo punktowane. W grę wchodzi 6-ciobój więc nie będzie tak, że akrobata przyjdzie na wolne natrzaska punktów i wygra zawody. Działało to na akademickim pucharze Polski, i zadziała tutaj. Zawodnicy powinni być spróbujemy zaangażować AWFy dodatkowo

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#7

Dodatkowo można będzie oficjalnie zaliczyć dany poziom co spowoduje dodanie oznaczenia przy nicku. Mamy w planach również koszulki dla osób które oficjalnie zdadzą egzamin na odpowiedni poziom. Na takiej koszulce będą pokazane elementy które dana osoba musiała zaliczyć, by zdać Smile
#8

i znajdźcie amatorów, którzy mają dostęp by ćwiczyć na kilku przyrządach.. 6 bojow to jest za dużo, bo amatorzy trenują w domu lub tam gdzie też nie ma za wiele sprzętu..
#9

z kolei niesprawiedliwe będzie jak na planszy będzie skakał akrobata i wiadomo, że to wygra. Ja się przeprowadziłem do Warszawy by móc trenować gimnastykę. Zresztą do sprzętu masz dostęp w każdej szkole jest kozioł i już można ćwiczyć skok, z kolei wiele osób sprzęt własnoręczny robi. Takiego grzybka zrobić to nie jest wielki wydatek, a mało kto na koniu z łękami robi koła. Jak chcesz wygrać zawody musisz się poświęcić, z kolei nie musisz robić 6-cioboju tyle, że nie będziesz najlepszy w wieloboju, ale może na jakimś przyrządzie będziesz. Jeśli sponsorzy dopiszą to może uda się nagrodzić indywidualnie na przyrządzie wszystko kwestia pieniędzy

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#10

Przede wszystkim trzeba umożliwić ludziom trenowanie na wyposażonej sali a później myśleć o zawodach. Czyli najpierw sekcje gimnastyczne...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości