Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plany na przyszłość - poziomy, zawody
#11

Rafał, to się przecież dzieje. W tym roku ruszył Wrocław i Białystok. Od września Mrówek rusza w dwóch miejscach. W ciągu najbliższych miesięcy ruszy Opole. Radek właśnie stara się o dotacje.

Po to uruchomiliśmy grupę instruktorską, by sekcje mogły powstawać w różnych miastach. Mt Idea pracuje nad modułowym sprzętem w którym będzie drążek gimnastyczny i brama do kółek. Ma być gotowy do września i kosztować przyzwoite pieniądze.
#12

W małopolsce może coś będzie ? ; )
#13

Hmmm... Jacek, będziemy musieli jeszcze raz przegadać sprawę sekcji i modularnego sprzętu.Jak tylko znajdę chwilę to się odezwę.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#14

Czekam na Twój znak sygnał Smile
#15

(2014-08-12, 17:07)rafal napisał(a):  Przede wszystkim trzeba umożliwić ludziom trenowanie na wyposażonej sali a później myśleć o zawodach. Czyli najpierw sekcje gimnastyczne...

zawodnicy są, AWFy dostarczą + chętni

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#16

najbliższy awf mam jakieś 40km w jedną stronę, nie wyobrażam sobie dojazdu tam dzień w dzień Tongue
#17

Dzień w dzień nie musisz. Wystarczy raz w tygodniu, by doszlifować elementy. Radek Kardas jeździ z Opola do Nysy i odległość nie przeszkodziła mu osiągnąć poziomu który prezentuje Smile
#18

Zawsze można zrobić po jednym przyrządzie Smile przecież nie jesteśmy zawodowcami nie musimy trzaskać wszystkich na poziomie. Swoją drogą kto wystartuje na koniu i zakręci chociaż koło ??? Smile

Myślę, że wolne, grzybek, kółka, poręcze, drążek wystarcza.
#19

A jest jakas mozliwosc treningu gimanstyki w Poznaniu? Planujecie coś?

Newcio, to na sale AWF-u mozna wejsc bez problemu, ze piszesz ze AWF sal dostarcza?

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#20

Darren, planujemy w Poznaniu ale tamtejszy AWF nie ma wyposażonej sali gimnastycznej. Ratunkiem jest konstrukcja modułowa o której pisałem wyżej Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości