Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plany na przyszłość - poziomy, zawody
#21

(2014-08-13, 17:22)Darren napisał(a):  Newcio, to na sale AWF-u mozna wejsc bez problemu, ze piszesz ze AWF sal dostarcza?

ta, dopóki cię nie wywalą Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#22

(2014-08-13, 17:22)Darren napisał(a):  A jest jakas mozliwosc treningu gimanstyki w Poznaniu? Planujecie coś?

Newcio, to na sale AWF-u mozna wejsc bez problemu, ze piszesz ze AWF sal dostarcza?

Nic takiego nie napisałem, napisałem gdzieś indziej że na salę w Białej Podlaskiej na AWFie można się dogadać, i jest szansa by wejść. Mówiłem o dostarczeniu zawodników na zawody

(2014-08-13, 16:58)Mrowek napisał(a):  Zawsze można zrobić po jednym przyrządzie Smile przecież nie jesteśmy zawodowcami nie musimy trzaskać wszystkich na poziomie. Swoją drogą kto wystartuje na koniu i zakręci chociaż koło ??? Smile

Myślę, że wolne, grzybek, kółka, poręcze, drążek wystarcza.

może ja Big Grin ale wcale nie trzeba robić kół nożyce, koła okroczne to są elementy w zasięgu ręki, myśmy robili takie rzeczy na zawodach i jak ktoś zrobił jedno koło odboczne to było już coś zdobywał pół/1 pkt więcej i wygrywał na koniu Tongue

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#23

(2014-08-13, 16:20)zahir napisał(a):  Dzień w dzień nie musisz. Wystarczy raz w tygodniu, by doszlifować elementy. Radek Kardas jeździ z Opola do Nysy i odległość nie przeszkodziła mu osiągnąć poziomu który prezentuje Smile

praca Smile
#24

(2014-08-13, 19:42)Newcio napisał(a):  
(2014-08-13, 17:22)Darren napisał(a):  A jest jakas mozliwosc treningu gimanstyki w Poznaniu? Planujecie coś?

Newcio, to na sale AWF-u mozna wejsc bez problemu, ze piszesz ze AWF sal dostarcza?

Nic takiego nie napisałem, napisałem gdzieś indziej że na salę w Białej Podlaskiej na AWFie można się dogadać, i jest szansa by wejść. Mówiłem o dostarczeniu zawodników na zawody

Czyli jednak żle Cie zrozumialem

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości