Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plugin do obrazków
#1

Czy moglibyśmy zainstalować plugin umożliwiający podawanie wielkości zamieszczanego obrazka? Coś TAKIEGO
Czasem ludzie wrzucają zdjęcia w jakiś kosmicznych rozdzielczościach i forum się rozjeżdża. Sam wrzuciłem teraz dwa wielkie obrazki z obcych stron

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#2

wątpię czy ktoś tego będzie używał. Obecnie jest ustawiona max szerokość 800px w css'ie ale widzę że nie wszędzie. Może lepiej dopracować css'y najlepiej z media queries żeby na telefonach, tabletach czy netbookach się nie rozwalało

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

Ludzie może nie będą używać ale moderatorzy już tak i będą mieli możliwość poprawienia.
Nie nalegam ale wydaje mi się, że to nie problem doinstalować taki plugin.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#4

A skoro już mowa o obrazkach. Rozumiem, że ta niska rozdzielczość jest po to, by nie obciążać forum dużymi zdjęciami. Ale sam mam osobiście problem, bo gdy chcę coś wrzucić, to muszę to zmniejszać albo korzystac ze strony z darmowym hostingiem zdjęć. Czy dało by się ustawić moje konto tak, by nie miało ograniczen w tym zakresie?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości