Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie książki najchętniej zobaczylibyście na polskim rynku
#1
Smile 

Hejka, na forum Kalistenika Polska postanowiłem zrobić akcję, która ma na celu wyłonienie książki, którą pasjonaci treningu najchętniej zobaczyliby na polskim rynku, stworzyłem ankietę z kilkoma tytułami, później z kilkoma znajomymi wyślemy maile do wydawnictwa AHA! by przetłumaczyli te ksiązki na język polski, bo ostatnie tytuły wydane przez to wydawnictwo, po prostu nie są zadowalające, jednym słowem lipa.
Tu macie link do ankiety http://kalistenikapolska.pl/topic/7740-j...u/?p=86804

A tutaj do tematu w którym narodził się pomysł, możecie sobie poczytać żeby zagłębić się w mój pomysł, o tej akcji pisze na drugiej i trzeciej stronie tematu.
http://kalistenikapolska.pl/topic/6826-n...-2014-rok/
z góry dzięki za pomoc Smile
#2

Najmniej głosów na najbardziej wartościową książkę.

Ale wiecie, że to nie jest tak, że oni sobie tłumaczą co chcą? Tongue
#3

Rozmawiałem z naczelnym Aha. Problem jest taki, że Oni doskonale wiedzą co warto wydać ale jest problem z prawami autorskimi. Np. Sommer nie chce się zgodzić na jakiekolwiek tłumaczenia i wydawanie jegl książek. Za to z Dragon Door mają umowę i dlatego wydają po kolei ich wszystkie tytuły.
#4

ale większość książek z naszej ankiety jest właśnie z dragon door, tylko po prostu wydawnictwo AHA! nie wiem z jakiego powodu ich nie wydaje tylko teraz zajęło się tłumaczeniem dość marnych tytułów które nie występują w dragon door min. dwie ostatnie pozycje trening 15 minutowy- paolo roberto i sandbag fitness, książki nie wnoszą nic wartościowego do treningów a ćwiczenia i plany w nich zawarte są krótko mówiąc kiepskie Sad
#5

Jeżeli Overcoming gravity u was jest tak nisko to tutaj dużego poparcia nie znajdziesz

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#6

A moze wydadza te ksiazke Luko? Cisza jakas zapadla a mnie az piekli zeby posiasc te brutalna sile i diabelska sprawnosc

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#7

no to wejdź na ankietę i zagłosuj na Overcoming gravity, weszło kilku użytkowników którym podobają się inne książki i zagłosowało na inne, dlatego jest nisko, jak nie będziecie głosować na swoje ulubione pozycje to nie ma siły żeby miały dużo głosów- na tym polega ankieta Smile po to podałem link do ankiety, żebyście wy też głosowali
#8

dałem Stevenowi Low namiary na wydawnictwo AHA na reddicie. Zapisał sobie i ma wrócić do tematu po skończeniu drugiego wydania OG.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#9

o to super, dzięki za fatygę, może to przyśpieszy proces wydania jego książki w Polsce
#10

ja mam książki dobre z gimnastyki ale po rusku i... japońsku Big Grin

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości