Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

technika na koniu
#1

Cześć
Szukam szukam i nie mogę znaleźć więc licz na was że pomożecie, chodzi o pewien element na koniu.
http://youtu.be/21uYobb-YGs?t=4m42s
Widziałem na yt ludzie z sw robili to samo na ziemi.
Wie ktoś ja nazywa się ten element ?
#2

koło odboczne

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#3

Są to zwyczajne koła na koniu Smile

Bardzo fajny poradnik od Angielskiego trenera

#4

czy element trudny jest do nauczenia ? chodzi mi na podłodze
#5

Jest to A grupa, aczkolwiek może sprawić trochę problemów ponieważ jest to element typowo koordynacyjny.
#6

jeśli chodzi o moje gabaryty to na podłożu dla mnie ciężki, nie potrafię, łatwiej mi na koniu

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#7

Po ostatniej wizycie w Nysie postawiłem to sobie za cel. Kupiłem już wiaderko, linkę, karabińczyk... w poniedziałek pierwsza próba techniki. Zobaczymy jak pójdzie Smile
#8

(2014-07-19, 20:40)Mrowek napisał(a):  Jest to A grupa, aczkolwiek może sprawić trochę problemów ponieważ jest to element typowo koordynacyjny.

i dlatego muszę schudnąć kilka kilogramów, bo mi siadają przedramiona i zrobić przygotowanie z podporów a konkretnie na jednej ręce no i praca na wiaderku

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#9

Swoją drogą to ćwiczenie z wiaderkiem kozacko tyra core ;D
#10

Nie tylko core, również barki. Poza tym poprawia ich mobilność Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości