Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje - co dalej?
#41

значит конфронтации не будетHuh

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#42

Od września ruszamy pełną parą Smile
#43

Myślę, że po sezonie warto popracować nad siłą, a każdy w domu ma podłogę, ewentualnie drążek Wink

Moja propozycja to : pompki lub podciąganie Smile

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#44

zgodziłbym się z powyższym, z tym, że wrzesień jeszcze bym uznał za część "sezonu" Big Grin
#45

Mrówek ma dzisiaj nagrać filmik. Podłogę proponuję zostawić na zimę i póki się da* skorzystać z drążka na zewnątrz Smile

Legenda:
* Dla mnie da się cały rok ale z doświadczenia wiem, że mamy tu bardzo wrażliwą na temperaturę i chorowitą ekipęWink
#46

gdzie są konfrontacje ? sam opis można by wrzucić bez filmików
#47

Mrówa wrzucaj!
#48

Mam urlop i dostałem kamerę, więc we wrześniowych postaram się dać z siebie wszystko Smile
W czerwcowych dałem w sumie ciała, bo trzeba było nagrać nawet skin-the-cat na kółkach z widokiem na morze - jakieś lajki by przyszły Smile

Dla mnie motywacją jest dochodzenie do możliwości wykonywania chociaż części ćwiczeń z układu.
Natomiast demotywujące są elementy których nie potrafię wykonać i do których mi daleko (wejście siłowe, the kip, wymyk).

Spróbujcie może umieścić w każdym układzie jedno ćwiczenie na zachętę dla leszczyków jak ja, żeby skonfrontować potem co znaczy prawdziwa umiejętność.
Na przykład pozycja zwana the crow (progresja podporu przodem gdzie kolana spoczywają na ugiętych łokciach) - można to zrobić źle, można dobrze a można przejść do stania na rękach nawet (punkty bonusowe).

Może warto umieścić elementy równowagi? Może nawet piruety? Może kopnięcia obrotowe?

WIEM! MAM! Szalony pomysł!
Zróbmy gimnastyczny shadow boxing! Taki że trzeba w czasie "walki" wykonywać różne ćwiczenia gimnastyczne. Smile
#49

piruety mogą być zabawne Big Grin
#50

O czym wy wgl. piszecie... kopnięcia? ćwiczenia gimnastyczne w czasie walki? A co do wrześniowych konfrontacji to się nie zanosi na razie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości