Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje - co dalej?
#31

Panki92 - niestety bez sensu. Proste nogi do drążka podniosę pewnie z kilkanaście razy, kolana do 90 stopni podniosę tyle razy, dopóki mi chwyt nie wysiądzie.

Oczywiście, że Konfrontacje trzeba kontynuować. Teraz więcej nie napiszę, jestem po tygodniowym (stanowczo zbyt męczącym) wyjeździe i chyba czas schodzić z kompa zanim się przed nim porządnie rozgoszczę.
#32

(2014-07-07, 16:15)Bylon napisał(a):  kolana do 90 stopni podniosę tyle razy, dopóki mi chwyt nie wysiądzie.
Więc im ktoś ma wytrzymalszy chwyt ten zrobi więcej powtórzeń.
Dziwne myślałem że w ćwiczeniach na wytrzymałość chodzi o to kto zrobi więcej powtórzeń, ale co ja tam wiem.

Ćwiczenie jak i punktacje podałem byle jakie, aby tylko zobrazować pomysł. Wiem że punktacja, jak i zadania musiałyby być bardziej przemyślane.

(2014-07-07, 14:05)rafal napisał(a):  nagroda losowana - upieram się przy losowaniu wśród wszystkich uczestników
Może patrze trochę zbyt pesymistycznie ale.... dajmy na to że będzie konfrontacja na jak największą ilość pompek, i co ? jak ktoś wrzuci 1 wykonaną pompkę to będzie brał udział w losowaniu?
Chyba że przy każdej konfrontacji ustali się jakieś minimum pkt które uczestnik musi uzyskać, aby wziąć udział w losowaniu.
#33

Spójrz sobie na punktację. Po prostu wg niej nikt nie robiłby żadnego z trudniejszych wariantów, bo jedynym opłacalnym punktowo byłby najprostszy. Inaczej: ćwiczenie najtrudniejsze jest znacznie bardziej niż dwa razy trudniejsze od pierwszego.
Nie do zbilansowania.
#34

eh...
spójrz sobie na to co napisałem
(2014-07-07, 19:34)Panki92 napisał(a):  Ćwiczenie jak i punktacje podałem byle jakie
nie mam zamiaru układać poszczególnych konkurencji konfrontacji, ani tym bardziej układać punktacji.
Chodziło mi tylko o ogólny zarys pomysłu podzielenia ćwiczeń i przydzielania adekwatnej ilości pkt, żeby zarówno osoby zaawansowane jak i początkujące miały szanse coś pokazać. Oczywiście jeżeli wg ciebie to i tak nie ma szans powodzenia, rozumiem to i szanuje twoją opinię
(2014-07-07, 20:32)Bylon napisał(a):  ćwiczenie najtrudniejsze jest znacznie bardziej niż dwa razy trudniejsze od pierwszego.
więc powinno mieć inną punktację
(2014-07-07, 20:32)Bylon napisał(a):  Nie do zbilansowania.
Wszystko jest do zbilansowania. Potrzeba tylko czasu, wiedzy, i chęci Smile
#35

Nie ma co się wspierać.Każdy wyraził swoje zdanie i to jest ważne,teraz tylko Administracja musi zadecydoeać co z tym zrobić.

Nie mniej czekamy na lipcowe konfrontacje Big Grin
#36

Czekamy czekamy, zwarci i gotowi Smile Wspieranie wychwytem dajcie, może ktoś się nauczy w końcu Smile
#37

Czyżby oficjalnie można już było ogłosić śmierć konfrontacjiHuh, czy może jakaś resuscytacja ?

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#38

Zrobimy resuscytację i zorganizujemy coś w sierpniu Smile
#39

I jak, uda się coś zorganizować ?
#40

W piątek przyjeżdża do mnie Mrówek, to opracujemy konkursikWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości