Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GI "Nysa 12-13.07.2014"
#1

Czwarte zajęcia grupy instruktorskiej, tym razem dwu dniowe !!

12-13 lipiec o godz. 12:00 w Zespole Szkół Sportowych w Nysie

Adres Nysa, 48-300 Bramy Grodkowskiej 4 woj. Opolskie

Temat zajęć :

• Nauka i doskonalenie elementów bazowych na poręczach symetrycznych i na koniu z łękami – klasa III sportowa.
• Nauka i doskonalenie elementów bazowych w klasie młodzieżowej – ćwiczenia wolne, podpory ( 2 części skrzyni), skok, drążek.
•Wycena układów klasy młodzieżowej i klasy III sportowej wg przepisów FIG i PZG.
• Kształtowanie siły metodami gimnastycznymi.

(Oczywiście na koniec pozostanie czas na pytania do trenera, a bardziej cała noc Smile )

Prowadzącym będzie: Dariusz Dobryń
Asystenci: Paweł Wierzchoń (Newcio) , Bartłomiej Kaźmierski (Mrówek)


Przewidujemy 2 dni i całą noc ciężkiej pracy, ponieważ nocleg znajduje się w tym samym budynku gdzie sala! Dla osób biorących udział zostanie wydany specjalny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach. Dodatkowo swój udział potwierdziło MTidea więc nie zabraknie ciekawych "zabawek" do treningu.


Osoby chętne do wzięcia udziału proszę o wysłanie zgłoszenia na adresu gimnastycy.pl@gmail.com

Zawierające
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres mailowy


PLAN DNIA

SOBOTA 12.07.2014 r.

10.00 – 11.30 – Przyjazd, przywitanie, zakwaterowanie.
12.00 – 15.00 – Zajęcia praktyczne na sali.
15.00 – 17.00 – Przerwa obiadowa (czas wolny).
17.00 – 18.00 – Wykład na temat poręczy symetrycznych i konia z łękami klasa III sportowa.
18.00 – 18.15 – Przerwa na kawę.
18.15 – 19.00 – Wycena układów klasy młodzieżowej i III sportowej.
19.00 – 21.00 – Kształtowanie siły metodami gimnastycznymi.

Dodatkowo czeka nas całonocna integracja, połączona z V Festiwal Ognia i Wody i zwiedzaniem miasta!


NIEDZIELA 13.07.2014

9.00 – 10.00 – Wykład na temat układów i elementów w klasie młodzieżowej ( z uwzględnieniem na zmianę w przepisach ).
10.30 – 12.00 Kształtowanie siły metodami gimnastycznymi. Cz. II
12.30 – 13.30 – Obejrzenie filmu instruktażowego z obozu sportowego kadrowiczów w Tirreni
13.30 – 15.00 – wyjazd.

Koszt 130zł
Koszt bez noclegu 70zł
do zapłacenia na miejscu. Opłata zawiera salę, nocleg i wynagrodzenie dla trenera.

Wszelkie pytania prosimy zamieszczać w tym wątku
#2

jak zdam prawko to wpadam
#3

Aktualizacja Smile dla osób które wybierają opcję bez noclegu.
#4

Mam pytanie: do Nysy zawiezie mnie Mąż, czy jest możliwość, żeby przenocował tu, gdzie my, ale nie brał udziału w szkoleniu?
#5

Jasne, że tak. Zapłaci tylko 60zł za noclegSmile
#6

Ja się jeszcze zastanawiam Smile
#7

Tu się nie ma nad czym zastanawiać. Zbieraj ekipę i wpadajcie!!! Smile
#8

Prosimy o wysłanie zgłoszeń:
"Osoby chętne do wzięcia udziału proszę o wysłanie zgłoszenia na adresu gimnastycy.pl@gmail.com"
#9

Czy ktoś jedzie do Nysy przez Warszawę albo okolice ? Ewentualnie mogę podjechać na Śląsk czy do Wrocławia

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#10

będę z Wami :) potwierdzam!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości