Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Street Workout World Championship 2014
#1

Miło mi poinformować Was, że nasz kolega z Calistenics Academy - Jordan Ogorzelski, członek naszej grupy instruktorskiej i kilkukrotny zwycięzca Konfrontacji, został nominowany do reprezentowania naszego kraju na tegorocznych Mistrzostwach Świata Street Workout w Moskwie.

W celu jak najlepszego przygotowania do startu w tak prestiżowych zawodach Jordan będzie współpracował z Pawłem Wierzchoniem ,,Newciem" oraz Piotrem Kulbickim, doskonale znanym naszym użytkownikom z organizowanych przez nas seminariów.

Jordan, gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki za Twój start. Postaramy się przygotować materiał filmowy z procesu przygotowawczego Smile

A oto link z oficjalna informacją zamieszczona przez Calistenics Academy i filmami z pokazem umiejętności Jordana.

https://www.facebook.com/CalisthenicsAca...=1&theater
#2

gratulacje Yoda. Oj już węszę hejty środowiska SW w rodzaju: co to za Street Workout skoro do zawodów przygotowuje cię dwóch trenerów gimnastyki Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

Jordan to rzeźnik Tongue
#4

zdyskwalifikuja go za hollow body i gimnastyczne ulozenie palcow u nog.... Big Grin

kp
#5

I tak ma ma mega Street workout gimnastyczny. Big Grin Czy ja wiem, czy DSQ? Big Grin Rosjanie docenią chyba gimnastykę... Big Grin
#6

Otóż to! W Moskwie nie tylko sędziowie ale i publiczność będzie świadoma tego co ogląda Smile
#7

Powodzenia, napewno dobrze go przygotujaWink
#8

cały czas z Jordanem intensywnie korespondencje wymieniamy, już niedługo spotkanie w Warszawie na sali gimnastycznej Legii, zobaczymy co się da jeszcze poprawić i "doposażyć" do sylwetki Jordana

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#9

I zobaczymy, czy rzeczywiscie Jego poziom wzrośnie od dodania obciągniętych palców ;P
#10

(2014-06-25, 13:26)dom_cyl napisał(a):  I zobaczymy, czy rzeczywiscie Jego poziom wzrośnie od dodania obciągniętych palców ;P

widzę, że pierwszy hejter już się pojawił...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości