Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska - Seminarium NYSA 5-6.07.14/12-13.07.14
#1

Drodzy gimnastycy. Nareszcie udało się dogadać z dyrektorem sali w Nysie. Koszt dwudniowego seminarium wraz z opłaceniem sali/trenera/noclegu to: 130 zł
Myślę że to atrakcyjna cena, niestety innej wynegocjować się nie udało. Proponowane są dwa terminy seminarium:
I - 5-6 lipca
II -12-13 lipca

Proszę piszcie w komentarzach, kto byłby chętny i na który termin, wybierzemy ten na który zadeklaruje się więcej osób. Pozdrawiam Redek Wink
#2

zdaje się że wkradł się błąd i opcja I to 5-6 lipca a nie 6-7 lipca

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

tak, już poprawione Wink
#4

Radek, wielkie dzięki za kawał dobrej roboty. Jak już mówiłem Ci przez telefon pierwszy termin mi nie pasuje (niestety ale mam wesele w rodzinie). Na drugi jestem na 100%. To może być jedno z najfajniejszych seminariów z wątkiem integracyjnym Smile
#5

5-6 jak dla mnie lepiej 7 mam urodziny^^

shit jednak 6ego mam urodziny ale pasuje
#6

Panowie, proszę pozostałą część grupy o wypowiedź w temacie, bo trzeba będzie szybko podać decyzję. A myślę, że wyjazd jest bardzo atrakcyjnySmile
#7

ja chętnie tylko nie mam pojęcia jak będę stał z kasą, obecnie jestem spłukany do zera a i nie udało mi się ogarnąć nowej pracy w końcu :/

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#8

Dołączyłabym chętnie, z tym, że pierwszy termin odpada (pracuję). Wszystko zależy od tego, czy mój mąż będzie wtedy w Krakowie - jeśli nie, nie będę miała z kim zostawić synka i nie pojadę. Prawdopodobnie jutro będę wiedziała na 100%. Czy na takich seminariach bywają kobiety??
#9

To jest seminarium dla wszystkich czy grupa instruktorska?
#10

Grupa instruktorska. Justyna w grupie instruktorskiej będziesz na razie jedyna ale nie martw się zaopiekujemy się Tobą Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości