Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska - Seminarium NYSA 5-6.07.14/12-13.07.14
#21

Niestety "...mnje taki interes odpada...", ta data zupełnie mi nie odpowiadaSad

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#22

Szkoda Rysiu Sad
#23

(2014-06-29, 19:46)zahir napisał(a):  Szkoda Rysiu Sad

Też bardzo żałuję, ale cóż - życie.

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#24

dopiero wróciłem z urlopy i nie ogarniam ale ta data i nysa odpada, nie wyrobie
#25

MTidea potwierdziło swój przyjazd na kurs Smile więc będzie bardzo ciekawie, "nowe zabaweczki" Smile.
#26

hej : ) jesteście w Nysie? Ja jadę z KRK, zgubiłam nr do Jacka, ale jadę! : ))
#27

Czytających ten wątek i martwiących się o Justynę uspokajam, że dojechała Smile

A korzystając z okazji krótko podzielę się wrażeniami:

To seminarium było wyjątkowo udane z kilku powodów:

Po pierwsze bardzo doświadczony trener który zdradził nam kilka fantastycznych patentów. Po drugie nocleg przy sali, więc praktycznie nieograniczony do niej dostęp z czego niektórzy skrzętnie korzystali (np. Mrówek uczył Monię salta do 4 nad ranem). Po trzecie było to pierwsze seminarium dwu dniowe, więc wreszcie mieliśmy trochę czasu, by ze sobą dłużej pogadać. Efekt był taki, że położyłem się spać już po wschodzie słońca Big Grin Rano oczywiście trening. Osobiście bardzo się cieszę, że widać już pierwsze efekty tego kursu w postaci szybkiego rozwoju uczestników. Mnie osobiście bardzo zaskoczył wielki progres u Mako i oczywiście dziewczyny: silna i nieustepliwa Monia instruktorka Crossfit i piękna Daria która do nas dołączyła od tego spotkania. 40 kg dziewczyna która bez problemu robi trzykrotne wspierania na kółkach (z odkręceniem kółeczek), przechodzi do poziomki a potem znowu jedzie wspieraniem. Daria zawstydziła nas też robiąc rozpięcie w podporze na niskich kółkach, wspinając się po linie w poziomce itp. Bez wątpienia była Wunderwaffe tego seminarium Smile

P.S. Czekam na zdjęcia. Mako obiecał dzisiaj wstawić Smile
#28

Wróciłem do domu dopiero dzisiaj około 15Smile Wrzucam zdjęcie zrobione na zakończenie:
#29

Mocna ekipa!
#30

Ciebie brakowało!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości